“Dzērājvecāki, dzērājgrūtnieces, grautiņi mājās!” Kā rīkoties kaimiņiem?

2 komentāri

Vai tiešām bērns Latvijā ir neaizsargāts? To ceturtdien, 14. septembrī, sarunā ar juristi un Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas bijušo vadītāju Ilonu Kronbergu skaidro “900 sekundes”.

Viens no jautājumiem, kas atnāca uz e-pastu 900@sekundes.lv, ir gana satraucošs. “Kaimiņos dzīvo grūtniece. Šī ģimene ir diemžēl labi pamanāma ar to, ka daudz dzer, notiek grautiņi mājās. Un šī sieviete redzēta dzērumā, arī nēsājot bērnu. Kā rīkoties kaimiņiem? Vai ir kāda atbildība grūtniecēm, kuras dara pāri bērnam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Commando
  0 0 0

  Commando

  Manuprāt, valsts ierēdņiem ir pilnīgi nepareiza domāšana jau pašā saknē. Problēmu nav iespējams atrisināt ar draudiem un papildus sankcijām utt. Cilvēki pieļauj kļūdas tāpēc, ka tiem trūkst zināšanas vai iespējas. Latvijā diemžēl vairums gadījumos ir abi gadījumi vienlaicīgi. Ja tā vietā lai sodītu, valsts iesaistītos ar saviem padomiem, praktiskajiem treniņiem vecākiem, materiālo atbalstu, rezultāts būtu daudz labāks. Tikai izmainot domāšanu ir iespējams panākt, ka cilvēks izmaina savu attieksmi pret noteiktām lietām. Citu variantu nepastāv. Tas ir zinātniski pierādīts fakts.
 • Valija Ozolina
  0 0 0

  Valija Ozolina

  Valstij vairs neinterese cilvēki, pie kā griesties ja ļoti vajaga palīdzību.Ja esi viens ar tām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl