Dzemdību namam nesen pēc rekonstrukcijas parādās brāķis fasādē

8 komentāri

Kāds acīgs rīdzinieks iemūžinājis iespējamu brāķi nesen atjaunotā Dzemdību nama fasādē – zem piektā stāva loga pazudušas vairākas siltumizolācijas plāksnes.

Šo pēcpusdien ēkas fasāde jau bija savesta kārtībā, bet Rīgas domē akcentē, ka rekonstrukcijas darbiem ir garantija, un tiks lemts, vai par šo gadījumu būvniekus sodīt.

Šādu ierakstu šodien sociālajos tīklos veicis kāds rīdzinieks, kurš nofotografējis dīvaino skatu. Pēc tā spriežot, no ēkas atdalījusies daļa siltinājuma, stūrī redzams strādnieku auto.

Ieraksts “Facebook”

Rīga. Dzemdību nams. Nū re, “otkati” un kvalitāte. Interesanti, vai paneļu deformācija un atdalīšanās no fasādes ir tikai sākums? Turpinām jūsmot par Nila Našaraša komandu.

1978. gadā celtā Dzemdību nama ēkas renovācija tika pabeigta aprīlī. Izmantojot ventilējamo fasāžu sistēmas tehnoloģiju, nosiltināta nama fasāde 8100 kvadrātmetru platībā, nomainīti 410 logi un palodzes.

Rīgas mērs skaidro, ka ir informēts par notiekošo, un tas nav bijis patīkams pārsteigums.

Nils Ušakovs
Rīgas mērs

Tikko atnāca ziņa, departaments ziņo, kas ir noticis, attiecīgi būvniekiem tiks uzdots par saviem līdzekļiem novērst, un skatīsimies, vai pienākas sods.

 

Šodien, TV3 Ziņām ierodoties notikuma vietā, fasāde jau bija salabota. Tomēr domes opozīcija uzskata, ka šī neraža ir kārtējais piemērs, kas liecina par zemo kvalitāti darbiem, kas pilsētā īstenoti par iedzīvotāju naudu.

Jāpiemin, ka Dzemdību nama rekonstrukcija ilga astoņus mēnešus un izmaksāja 855 000 eiro. Fasādi atjaunoja pilnsabiedrība “JPG 2B”.

TOP komentāri

 • Ainārs Lietuvietis
  +2 +2 0

  Ainārs Lietuvietis

  Kārtējais Rīgas pašvaldības "otkatņiku" organizētais veikums.
 • Als
  +1 +1 0

  Als

  Nu, ar pompu remontētajai Ziemeļblāzmai ar jau krāsa no fasādes sāk lobīties:-(
 • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl