“Dvēseļu putenis” gāž pašmāju kino rekordus – filmu noskatījušies vairāk nekā 102 000 skatītāju

Nepilnu 11 dienu laikā režisora Dzintara Dreiberga kara drāmu “Dvēseļu putenis” paguvuši noskatīties jau vairāk nekā 102 000 skatītāju, aģentūru LETA informēja filmas veidotāju pārstāve Silva Aleksa Fridrihsone.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • qwe

  qwe

  Panākumus nosaka reklamēšana un intereses mākslīga sakāpināšana.
 • Jānis Sarkans

  Jānis Sarkans

  Viltīgs kino manevrs kā piesaisfīt publiku. Paņem A. Grīna romānus un tik štopē augšā lētas filmas. Kas ciena Grīnu noteikti kaut reizi noskatīsies un ar to jau būs nopelnīts. Nākamo filmu varētu uzklecerēt pēc romāna Zemes Atjaunotāji un tā uz priekšu. Tad jāķeras pie Remarka, Šekspīra, Bulgakova utt. Ākstu zemē bez pārmaiņām.
  • Inese Ramute
  • Madara Melne Tomsone

   Madara Melne Tomsone

   Jānis Sarkans es domāju, ka šāda kritika ir nevietā, jo ekranizēt romānus ir normāla prakse. Tiešām, kot tad jūs iesakāt kino veidotājiem darīt? Taisa savus scenārijus - slikti, ekranizēt romānu - slikti..
  • Jānis Sarkans

   Jānis Sarkans

   Kino veidotājiem iesaku vispirms braukt kaut kur mācīties režiju un vispār mācīties un mācīties kā to darīja A. Breņčs un visi kinorržisori kas PSRS tumšajos gados radīja īstus gara darbus. Tagad tāds kā Grauba,Ēķis pēkšņi aiz gara laika kļūst par "slaveniem" režisoriem, jo ķeras pie patriotiskiem scenārijiem. Tas viss ir lēta haltūra.Jūsu kino izpratne ir šis seriāls"UGUNSRĒGS" kurš savā lētajā stulbumā pārspēj gan meksikāņus, Venesuēlu un Brazīliju arī. Ja neproti tad labāk mācies ko vari saprast. Ja es kā šuvējs modelētājs sāksšu šūt un modelēt kaut kā šā un tā-es nedabūšu nevienu kapeiku par ssvu darbu, bet soda naudas maksāšu. Bet aktieriem ir"Kā es māku, tā es mauju"
  • Līga Kravale

   Līga Kravale

   Madara Melne Tomsone šis cilvēks ir no kategorijas "vissirslikti.lv". Un tad jau nespēj saskatīt arī neko, kas tiešām ir labs!
  • Jānis Sarkans

   Jānis Sarkans

   Redziet un mēģiniet saprast ko es saku. Nekad slikto necildināšu un nelielīšu. Latvijā ar šo labā saskatījumu sliktajā ir noticis tas kas ir noticis. "Piekautais ir naida cēlājs, uzbrucējs-miera nesējs un daudzas tautas tam tic." /Ē. M. Remarks/
 • Kristiāna
 • Ģirts Ušķis

  Ģirts Ušķis

  Parakstus par saimas atlaišanu vaig vākt kinoteātros .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!