Dūklavs: Precīzs plūdu zaudējumu apmērs būs zināms septembra vidū

Komentāri

Daudzviet plūdu skartos novados Latgalē un Vidzemē situācija ir kritiska. Aizvien tiek veikta teritorijas apsekošana, lai noteiktu plūdu radītos zaudējumus. Šobrīd precīzs zaudējuma apmērs nav zināms.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” prognozē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, gala aprēķins varētu būt zināms ap 15. septembri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Dūklavs

Jānis Dūklavs
zemkopības ministrs

Par ceļiem, tiltiem un ēkām būs Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas aprēķini. No melorācijas sistēmām, kas ir Valsts nekustamo īpašumu – Zemkopības ministrijas pakļautības organizācijas pārziņā -, tad šīs valsts notekas un caurtekas, kas ir apsekotas un nav vairs zem ūdens, tur zaudējumi būtu apmēram pusmiljons apmērā. Precīzi cipari būs 15. septembrī.

Vienlaikus Dūklavs skaidro, ka šobrīd notiek teritoriju apsekošana. Viņš min, ka zemnieki varēs saņemt kompensācijas par tiešiem plūdu radītajiem zaudējumiem, nevis par neiegūto peļņu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl