Komentāri

Bijušajam Būvniecības valsts kontroles biroja direktoram Pēterim Druķim savai iepriekšējai darba vietai būs jāatlīdzina zaudējumi 11 tūkstošu apmērā.

Tiesa lēma, ka Druķim, kuram ar iepriekšējo darba devēju, uzņēmumu “Inspecta Latvia” sākta tiesvedība, būs tam jāatlīdzina zaudējumi 11 455 eiro un likumiskie procenti 1312 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Druķis tiesā bija iesniedzis prasību par atjaunošanu darbā un kompensāciju piedziņu, savukārt “Inspecta Latvia” tiesā vērsās ar pretprasību. Rezultātā tiesa atzina, ka Druķis no uzņēmuma līdzekļiem samaksājis par savu kāzu mielastu, iegādājies sadzīves tehniku un mēbeles.

Bijušais Būvniecības valsts kontroles biroja direktors pēc vienošanās ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu amatu valsts iestādē atstāja marta beigās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl