Drukātā neatkarīgā prese reģionos ir apdraudēta

Komentāri

Reģionos ir apdraudēta neatkarīgu un kritiski analizējošu preses izdevumu pastāvēšana, – tā kaismīgās diskusijās ceturtdien centās pārliecināt reģionālo laikrakstu redaktori.

Galvenais drauds – pilsētu un novadu domes par nodokļu maksātāju naudu izdod sevis slavinošas avīzes, izplata tās par brīvu un atņem reklāmdevējus.

Tikmēr neatkarīgā prese spiesta atbrīvot darbiniekus, samazināt izdošanas biežumu vai domā jau pat par pilnīgu bankrotu. Taču neatkarīgās preses lielākais satraukums – pašvaldību izdevumos notiek politiķu komplimentēšana, nekad nav bijusi kritiska domes darba izvērtēšana un nepatīkamu jautājumu uzdošana.

Kā ierobežot pašvaldību apmaksāto avīžu izdošanu par labu reģionālajai presei, atbildīga ir Kultūras ministrija. Tāpat tā iecerējusi drukātajai presei nākamgad sniegt palīdzību viena miljona eiro apmērā, lai tā varētu izdzīvot.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl