Drošības policija veic kratīšanu VID Finanšu policijas pārvaldē

26 komentāri
Drošības policija veic kratīšanu VID Finanšu policijas pārvaldē

Drošības policija šorīt veic kratīšanu Valsts ieņēmuma dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldē, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Šo informāciju TV3 Ziņām apstiprināja Drošības policijā:

Kriminālprocesā, kas uzsākts pēc Krimināllikuma 94.pantā (par valsts noslēpuma izpaušanu) paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, Drošības policija veic tiesas sankcionētas kratīšanas. Izmeklēšanas interesēs Drošības policija no plašākiem komentāriem patlaban atturas.

VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule šo informāciju telefonsarunā ar TV3 Ziņām ne apstiprināja, ne noliedza. Tikmēr pie VID biroja ēkas Talejas ielā 1, apsardze neļāva TV3 Ziņām filmēt Finanšu policijas pārvaldes dienesta ieeju, lai arī iepriekš tas nekad nav bijis liegts.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju kratīšana notiek VID Finanšu policijas vecākās izmeklētājas Kristīnes Bogdanovas darba kabinetā.

Jāatgādina, ka pirms gada VID Finanšu policijas notika vērienīga “kadru tīrīšana”. Tika aizrotētas vai nomainītas teju visas vadošās amatpersonas, arī Finanšu policijas izmeklētāji. Šobrīd Finanšu policiju vada Edijs Ceipe.

Video!

TOP komentāri

 • Aina Tiškiene
  +1 +1 0

  Aina Tiškiene

  Visus tikai ara no vida pirmo pasu prieksnieci zaglu bandaspie mums visu strada latvija neko nevar pienemt ka citas baltijas valstis korumpeti tikai cietuma
 • Edgars Auns
 • Andris Mihailovs
  +1 +1 0

  Andris Mihailovs

  Kaut kas tāds laikam tikai Latvijā notiek... Bet DP un KNAB malači, regulāri klūp kādam pie krāgas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl