24 komentāri
Vāc parakstus par Latvijas iestāšanos Krievijā; Drošības policija rīkojas
Foto: LETA

25.februārī Drošības policija aizturēja Latvijas iedzīvotāju saistībā ar interneta vietnē www.avaaz.org veikto parakstu vākšanu par Latvijas Republikas iestāšanos Krievijas Federācijā, vēsta Drošība policija.

2014.gada martā ASV reģistrētajā interneta vietnē www.avaaz.org tika ievietota petīcija, kuras autors aicināja vākt parakstus par Latvijas Republikas iestāšanos Krievijas Federācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Petīciju portālā ievietojis kāds Maksims no Latvijas, kurš rakstījis – ja Latvija atkal nokļūs Krievijas sastāvā, tad pavēršoties milzīgas attīstības perspektīvas, kas būšot “daudz lielākas” nekā pašreiz Eiropas Savienībā. Algu, pensiju un pabalstu līmenis kļūs dzīvošanai daudz labvēlīgāks, solījis petīcijas autors.

”Pamatojoties uz to, 2014.gada 17.martā tika uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 82.panta pirmo daļu (publisku aicinājumu likvidēt Latvijas Republikas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti),” paziņojumā norāda Drošības policija.

Šī kriminālprocesa ietvaros Drošības policija š.g. 25.februārī aizturēja Latvijas iedzīvotāju, kā arī veica tiesas sankcionētu kratīšanu piecos objektos, kur tika izņemta datortehnika un elektroniskie datu nesēji. Izmeklēšanas gaitā iegūtā informācija liecina, ka aizturētais ir saistīts arī ar citām pēdējā laikā plašu rezonansi izraisījušām aktivitātēm interneta vidē.

Drošības policija norāda, ka aizturētā persona tika identificēta, neraugoties uz to, ka savas aktivitātes izvērsa ārpus Latvijas Republikas reģistrētā interneta vietnē.

TOP komentāri

 • Nu re
  +31 +31 0

  Nu re

  Latvijas kriminālkodeksā jāieraksta sodīšanas pants-Izsūtīt uz Krieviju.
 • Oskars
  +29 +29 0

  Oskars

  Es nesaprotu ! JA kadam nepatiik Latvija , tad ko tu te dari ? brauc uz savu krieviju , angliju, norwegjiju . Un nepisies ap vadiem un Latvijas Republiku
 • Aija
  +22 +22 0

  Aija

  Vai Ušakova banda vāc parakstus? Smiekli ir smiekli,bet viss var notikt.Pārdosim vairāk nekustamos īpašumus krieviem un sanāks visa banda,jo šeit to nav mazums

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl