Drošības nolūkos šogad 18. novembrī aizliegs iebraukt Vecrīgā

1 komentārs
Drošības nolūkos šogad 18. novembrī aizliegs iebraukt Vecrīgā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Tuvojoties valsts svētkiem, drošības dienesti gatavojas strādāt pastiprinātā režīmā.

Mācoties no pērnā gada pieredzes, kad pēc valsts simtgades svinībām galvaspilsētā bija haoss un cilvēku masu drūzmēšanās, tiks izveidots operatīvais vadības centrs, kas organizēs drošību galvaspilsētā.

Lai gan likumsargi prognozē, ka šogad 18. novembrī Vecrīgu un 11. novembra krastmalu apmeklēs daudz mazāk cilvēku nekā pērn, lai cilvēku drošība būtu augstā līmenī, Vecrīgā un citviet pilsētā būs satiksmes ierobežojumi vai pat slēgta satiksme.

“No paša rīta Valsts policijā tiks izveidots operatīvais vadības centrs, kurā mēs koordinēsim savu darbu šajos pasākumos. 18. novembrī no plkst. 13.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu iebraukšana Vecrīgā, kas noteikti atvieglos arī gājēju kustību ielās, neevakuēsim mašīnas, kas tur stāv, bet transportlīdzekļi nebrauks iekšā, lai maksimāli šīs Vecrīgas ielas atvēlētu gājējiem,” norāda Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs.

Vienlaikus gan policija, gan mediķi un glābēji aicina valsts svētku pasākumu apmeklētājus rūpēties par personisko drošību. Ja nepieciešama palīdzība, tad jāvēršas pie tuvākā policista, turklāt visas policijas automašīnas pasākumu vietu tuvumā būs skaidrāk redzamas, jo tām būs ieslēgti gaismas signāli.

1 komentārs