1 komentārs

Decembrī varētu parādīties pirmie reālie piedāvājumi dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” loģiskai integrācijai Rīgas centrā. Iepriekš tika paustas bažas par to, ka līdz ar pārmaiņām Centrālajā stacijā bez attīstības paliks tās apkārtne.

Saskaņā ar šā brīža grafiku pārbūve un uzbēruma norakšana jāsāk pēc diviem gadiem, bet jāpabeidz pēc pieciem. Ņemot vērā, ka stacijas pārbūves termiņi strauji tuvojas, arī līdzās esošo ielu, transporta kā arī gājēju plūsmas pārplānošana jāveic laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā optimālais risinājums iepriekš tika minēta īpašas padomes izveidošana. Trešdien, 1. novembrī, notika tās pirmā sēde. Rīgas mērs apliecināja ieinteresētību projektā piedalīties.

Nils Ušakovs
Rīgas domes priekšsēdētājs

Mūsu pienākums ir atrast visas pozīcijas, kur varam izmantot Eiropas naudu. Galvenais uzdevums ir ietaupīt tur, kur tas ir iespējams.

Darbi pēc to prioritātes tiks dalīti posmos, pēdējos noslēdzot 2030. gadā. Nākamā padomes sēde paredzēta decembrī, kur jau tiek sagaidīti konkrēti ekspertu ieteikumi.

TOP komentāri

  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    0 0 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    tas ir viens nolādēts projekts, Ļoti daudz cietušo, un piekrāpto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl