1 komentārs

Decembrī varētu parādīties pirmie reālie piedāvājumi dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” loģiskai integrācijai Rīgas centrā. Iepriekš tika paustas bažas par to, ka līdz ar pārmaiņām Centrālajā stacijā bez attīstības paliks tās apkārtne.

Saskaņā ar šā brīža grafiku pārbūve un uzbēruma norakšana jāsāk pēc diviem gadiem, bet jāpabeidz pēc pieciem. Ņemot vērā, ka stacijas pārbūves termiņi strauji tuvojas, arī līdzās esošo ielu, transporta kā arī gājēju plūsmas pārplānošana jāveic laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā optimālais risinājums iepriekš tika minēta īpašas padomes izveidošana. Trešdien, 1. novembrī, notika tās pirmā sēde. Rīgas mērs apliecināja ieinteresētību projektā piedalīties.

Nils Ušakovs
Rīgas domes priekšsēdētājs

Mūsu pienākums ir atrast visas pozīcijas, kur varam izmantot Eiropas naudu. Galvenais uzdevums ir ietaupīt tur, kur tas ir iespējams.

Darbi pēc to prioritātes tiks dalīti posmos, pēdējos noslēdzot 2030. gadā. Nākamā padomes sēde paredzēta decembrī, kur jau tiek sagaidīti konkrēti ekspertu ieteikumi.

TOP komentāri

  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    0 0 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    tas ir viens nolādēts projekts, Ļoti daudz cietušo, un piekrāpto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl