1 komentārs

Decembrī varētu parādīties pirmie reālie piedāvājumi dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” loģiskai integrācijai Rīgas centrā. Iepriekš tika paustas bažas par to, ka līdz ar pārmaiņām Centrālajā stacijā bez attīstības paliks tās apkārtne.

Saskaņā ar šā brīža grafiku pārbūve un uzbēruma norakšana jāsāk pēc diviem gadiem, bet jāpabeidz pēc pieciem. Ņemot vērā, ka stacijas pārbūves termiņi strauji tuvojas, arī līdzās esošo ielu, transporta kā arī gājēju plūsmas pārplānošana jāveic laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā optimālais risinājums iepriekš tika minēta īpašas padomes izveidošana. Trešdien, 1. novembrī, notika tās pirmā sēde. Rīgas mērs apliecināja ieinteresētību projektā piedalīties.

Nils Ušakovs
Rīgas domes priekšsēdētājs

Mūsu pienākums ir atrast visas pozīcijas, kur varam izmantot Eiropas naudu. Galvenais uzdevums ir ietaupīt tur, kur tas ir iespējams.

Darbi pēc to prioritātes tiks dalīti posmos, pēdējos noslēdzot 2030. gadā. Nākamā padomes sēde paredzēta decembrī, kur jau tiek sagaidīti konkrēti ekspertu ieteikumi.

TOP komentāri

  • www.Gopal.lv Sludinājumi
    0 0 0

    www.Gopal.lv Sludinājumi

    tas ir viens nolādēts projekts, Ļoti daudz cietušo, un piekrāpto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl