Drīz vien gaisa temperatūra dienā iesils līdz +22 grādiem!

Komentāri

Sācies tas jaukais pavasara laiks, kad viss plaukst, zaļo un zied. Sākuši ziedēt ķirši, plūmes, ievas, drīzumā ziedēs ābeles. Pļavas pārklāj pieneņu, gaiļpiešu un māllēpeņu ziedi. Zum bites un skan putnu dziesmas. Šķiet, visi par šo laiku ir apmierināti! Ko sola sinoptiķi? Vai arī turpmāk laiks būs tikpat skaists?

Nākamajās trijās dienā atmosfēras spiediens lēnām augs, mākoņu būs mazāk un lietus iespējamība – samazināsies. Pieaugs nakts un dienas temperatūras starpība. Skaidrajās naktīs gaiss vietām var atdzist līdz 0,-1 grādam, bet saulainajās dienas gaiss iesils līdz +20, svētdien – pat +22 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ceturtdien, 5. maijā, gaiss iesils līdz +17…+19 grādiem pēc Celsija, vietām pie jūras būs par pāris grādiem vēsāks, bet valsts dienvidos gaiss iesils līdz +20…+21 grādam pēc Celsija.

Video

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl