Komentāri
“Drīz nebūšu” – Pērnavas ielā uz kokiem parādās skumji plakāti, kas vēsta par izciršanu

Pērnavas ielā vietā, kura paredzēta tautā par “Kapu tramvaju” iesauktā jaunās tramvaja līnijas būve, uz kokiem parādījušies žēlīgi plakāti, kas vēsta – “drīz nebūšu”.

Acīmredzot, lai izbūvētu jauno tramvaja līniju, būs nepieciešams izcirst kokus. Trauksmi par to ceļ “Pilsēta cilvēkiem” aktīvisti.

Jau iepriekš vēstījām, – lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju atbalsta Skanstes tramvaja ierīkošanu. Proti, 71% no aptaujātajiem Rīgas iedzīvotājiem pilnībā vai drīzāk atbalsta Skanstes tramvaja līnijas ierīkošanu.

Kā norāda, “Pilsēta cilvēkiem” aktīvisti, Pērnavas ielā plānots izcirst kastaņu aleju, kopā 31 koku, vietā atstājot pelēku klajumu. “Tā kā lielākā daļa ielas iedzīvotāju un garāmgājēju par šiem “Rīgas satiksmes” plāniem nemaz nezina, pie katra koka novietoti informatīvi plakāti,” skaidro aktīvisti.

Plašāk par šo tematu – skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Skaties FOTO!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl