4 komentāri

Pēc nedēļu ilgas novērošanas, vides inspektoru mobilajai grupai Liepājas ezerā izdevies aizturēt rūdītu maluzvejnieku, kurš ezerā bija izmetis trīs zivju tīklus, kuru kopējais garums ir apmēram 85 metri.

Pašu maluzvejnieku izdevās aizturēt ar visu nelegālo lomu laivā. Maisā viņš bija paslēpis 14 līņus un vienu plaudi. Jāsaka, ka aizturēšana bija visai dramatiska, jo maluzvejnieks mēģināja no vides inspektoriem aizmukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maluzvejnieka nodarītie zaudējumi zivju resursiem varētu būt ap 600 eiro. Turklāt vīrietis šogad jau vairākkārt aizturēts un sodīts par nelegālo zveju.

Foto

TOP komentāri

  • Juris
  • Folklorists
    +3 +3 0

    Folklorists

    Sentēvu gudrība vēsta-tieksmi pēc maluzvejniecības ārstē ievadot ķīsi taisnajā zarnā ar galvu pa priekšu!
  • Andris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl