”Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājums” sasniedz kulmināciju! Mamma un meita gatavo gardo medus kūku

0 Komentāru

Šī ir noslēdzošā recepte šajā gardēžu izaicinājumā, kurā divi Annas Pannas kulinārijas mākslas cienītāji savā starpā sacenšas meistarībā. Šoreiz tās ir mamma un meita – Laila un Sanda, kuras draudzīgā duelī mēģinās izcept ideālu šokolādes medus kūku pēc Annas receptes. Kurai izdosies labāk?

Jāatzīst, ka abas cepējas nav pirmo dienu ”ar pīpi uz jumta”, jo čakli cep kūkas arī ikdienā – vienai otrai uz svētkiem. Bet kā būs, kad kūku nāksies cept, redzot recepti tikai vienu reizi? Anna atgādina, ka dāmas drīkst gatavošanas procesā uzdot vienu precizējošu jautājumu, ja tas nepieciešams, taču, noskatoties recepti, ne Lailai, ne Sandai jautājumi vēl nerodas. Mamma gan ik pa laikam uzdot jautājumus meitai par to, kā viņai veicas. Iespējams, tas tā notika arī mājās, kad, dzīvojot kopā, abas mēdza kopā gatavot. Tā kā abu ģimenes locekļu ceļi jau kādu laiku ir šķīrušies un katra dzīvo savā mājvietā, tagad viņas var omulīgi papļāpāt un padzīt jokus, maisot sastāvdaļas.

Tomēr jāatceras, ka šī ir sacensība, tāpēc mamma viltīgi noskatās, kā meita pievieno mīklai visus miltus, nepadomājot par to, ka tos tomēr vajadzēs arī mīklas rullēšanai, lai tā neliptu pie mīklas ruļļa. Vai Laila ar meitu vēlāk padalīsies?

Abām gan rodas līdzīga sajūta, ka mīkla jājauc nevis ar karoti, bet gan ar rokām, tāpēc kā māte, tā meita ņemas mīcīt to ”pa vecmāmiņu modei”. Medus kūkas kārtas top citas pēc citas, bet Laila ir izlēmusi, ka kārtas ceps nedaudz ilgāk, nekā paredzēts receptē. Vai tā būs veiksmes atslēga?

Kad visas kārtas gatavas, abām dāmām tās izskatās glītas un kārdinošas. Mamma gan instinktīvi pamāca Sandai, kā ātrāk tās atdzesēt, bet tieši meita ir tā, kas atgādina, ka šī taču ir sacensība un padomus dot būtu nepareizi! Laila gan atzīst, ka priecāsies par meitas uzvaru, ja tieši viņas kūka tiks atzīta par labāko.

Tālāk top krēms, kas saturēs visu kūku kopā. Lai gan katra to gatavo pa savai modei, iznākums ir samērā līdzīgs. Kamēr Laila jau ziež krēmu un būvē medus kūku, Sanda vēl tikai maisa. Bet stresa nav, jo šī nekādā gadījumā nav ātrgatavošanas sacensība, priekšroka būs labākajai garšai.

Mamma vēl dod pēdējo mazo padomu meitai pirms kūkas dekorēšanas, bet šoreiz Sanda ieklausās, jo uzvarēt taču gribas. Viņai ir arī prātā kāds kūkas izdekorēšanas triks, kas viņas medus kūku atšķirs no mammas darinājuma.

Un nu laiks Annas Pannas vērtējumam.

Lai gan abas medus kūkas ir praktiski identiskas garšā, uzvarētāju nosaka tikai kāda ļoti sīka atšķirība. Noskaties video un uzzini, kura no dāmām ir uzvarējusi, kā arī droši pamēģini pagatavot šo brīnišķīgo gardumu arī savam svētku galdam!

0 Komentāru