”Dr.Oetker un Annas Pannas izaicinājuma” pirmais pāris ķeras pie gatavošanas!

Pievienot komentāru

Pavisam nesen iepazīstinājām jūs ar pirmo izaicinājuma dalībnieku pāri – Diānu Auziņu no Rīgas un Antonu Paničuku no Jaunolaines. Nu pienācis brīdis, kad abiem plecu pie pleca jācīnās katram par savu uzvaru, lai iegūtu vērtīgas balvas no pazīstamā zīmola Dr.Oetker un pašas gardumu meistares Annas Pannas!

Kā pirmā recepte, kas pēc iespējas precīzāk jāatkārto abiem dalībniekiem, ir Annas Pannas cukurcepumi ar nosaukumu ”Gliemezīši”. Skatoties, kā tos gatavo Anna, šķiet, ka pasaulē nevar būt vieglāka uzdevuma, tāpēc viss tiks nedaudz sarežģīts. Diānai un Antonam tiks dota tikai viena iespēja noskatīties, kā cepumus gatavo to autore, bet pēc tam viņiem jāsteidz redzētais atkārtot pēc atmiņas. Tomēr Anna ļaus visa procesa laikā katram dalībniekam uzdot sev vienu jautājumu, kas palīdzētu nonākt pie labāka rezultāta.

Pirmais izaicinājums, kā izrādās, ir ieslēgt lielgabarīta mikserus, jo tādi laikam atrodami tikai rūdītu konditoru virtuvē. Lai gan Diāna un Antons ir konkurenti, viņi nedusmojas, ja laiku pa laikam otrs aizņemas pa kādam sīkam virtuves trikam vai gatavošanas idejai. Galu galā, šis ir arī jautrs piedzīvojums, ne tikai sīva cīņa!

Diānai ātrāk izdodas iedarbināt mikseri, bet Antonam sanāk glītāks mīklas pikucis, taču, vai tas ietekmēs arī cepumu izskatu un garšu, to redzēsim tikai beigās. Lai cepumi uzskatāmāk atšķirtos, konkurenti izlemj izmantot katrs savu Dr.Oetker pārtikas krāsu ­– Antons gatavos zilus (kas vēlāk kļūs par zaļiem), bet Diāna sarkanus ”Gliemezīšus”. Procesa vidū Antons gan attopas, ka tomēr aizmirsis mīklai pielikt kādu sastāvdaļu un grib to labot. Vai nebūs par vēlu? Drošības pēc Antons izmanto savu iespēju jautāt Annai, kā rīkoties šādā situācijā. Diānai vēl, šķiet, nekas nav nogājis greizi. Kad abi rūpīgi izrullējuši mīklas kārtas, notiek viens no atbildīgākajiem procesiem – mīklas kārtu satīšana. Te sākas īsta jautrība, jo šķiet, ka perfekts ”rullis” nav izdevies nevienam no cepējiem. Tomēr vēl ir jāizveido glīti cepumi, kurus izkārtot uz pannas. Kad paveikts arī tas, atliek vien šaut krāsnī un skatīties, kas no tā visa sanāks.

Lai atdalītu cepumus citu no cita, Diānai palīgā jāņem nazis, jo tie cepoties ir nedaudz izplūduši, bet Antonam tādas problēmas nav. Galu galā, ko par abu censoņu cepumiem teiks receptes autore?

Anna ierodas uz cepumu vērtēšanu ar piena glāzi, jo tā visi cepumi garšo labāk. Antons atzīstas, ka, gatavojot kopā ar Diānu, vairāk juties kā komandā, nevis sacensībā. Lai nu kā, jānosaka pirmā izaicinājuma uzvarētājs. Anna pagaršo abu dalībnieku cepumus un paziņo savu vērtējumu. Noskaties video un uzzini, kurš balvā par labākajiem ”Gliemezīšiem” saņems labumu grozu no Dr.Oetker un kurš tiks pie mierinājuma balvas – Annas Pannas jaunās pavārgrāmatas!

Uz tikšanos nākamajā izaicinājumā pavisam drīz!