2 komentāri

Diskusiju raidījumā Dombura studija, kurā tika diskutēts par nepieciešamību izveidot Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisiju, tā vadītājs Jānis Domburs aicināja jaunievēlēto deputātu Artūru Kaimiņu nezaudēt spēju ieklausīties vēlētājos.

Raidījuma vadītājs Jānis Domburs norādīja Artusam Kaimiņam: ”Kaimiņa kungs, Jūs jau esat tautas kalps. Jūs jau saņemat no mums visiem nodokļu maksātājiem algu. Un tas, ko es gribu no šī vakara norezumēt no savas puses… Jūs runājat stipri vairāk nekā šī puse [Zolitūdes traģēdijā cietušie; radījuma dalībnieki – red.]. Un es Jūs ļoti aicinātu nesaslimt ar šo slimību šobrīd, kad kļūdami par tautas priekšstāvi, Jūs sākat runāt vairāk, nekā tie, kuru priekšstāvis Jūs esat.”

Raidījuma gaitā Artūrs Kaimiņš ar dažādām sekmēm centās pārliecināt raidījuma dalībniekus par Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas nepieciešamību, tomēr pārliecināt citus viņš nespēja. Galvenie iebildumi no Zolitūdes traģēdijā cietušo puses bija tādi, ka, viņuprāt, vismaz pagaidām A. Kaimiņš nespēj konkrēti pamatot, kādus tieši jautājumus komisija skatīs.

Sociālā tīkla Twitter lietotāji aktīvi pauda savas domas gan par Artūra Kaimiņa retoriku raidījuma laikā, gan J. Dombura aicinājumu. Lūk, daži spilgtākie “tvīti”:

TOP komentāri

 • Andris Ozols
  +1 +1 0

  Andris Ozols

  A.Kaimiņam deputāta palīgs par valsts naudu ir Atis Zakatistovs.., filosofs un kosmopolīts, - abi no Boom FM spirta un vīna izplatīšanas projekta, kas arī ir runu sacerētājs A.Kaimiņam, kurš kā aktieris to spēj nolasīt izteiksmīgi no Saeimas tribīnes, bet M.Bondars ir tāds, kāds arī palicis - bijušā VVF sulaiņa formā un attīstības pakāpē.A.Kaimiņš ir ļoti nervozs, kā suns , kuram nav saimnieka, vai kā tāds, kas nav uzsmēķējis..iespējams, ka zālīti..Tāds suns nejūtas drošs un katram piesienas..Savā videoblogā A.Kaimiņš piekopj apollo, tvnet, delfi taktiku - manipulē ar balsojumiem, dzēš sev nepatīkamus komentārus, nobano.. cerot, ka izveidos sev tautai tīkamu un labi pārdodamu imidžu.
 • Andris Ozols
  +1 +1 0

  Andris Ozols

  A.Kaimiņš ne tiakai muld bez jēgas, bet savā videoblogā dzēš komentārus un ieviesis cenzūru. Piem., mani nobanojot tikai tāpēc, ka atklāju, ka Atis Zakatistovs no Boom FM sacer tekstus, ar ko A.Kaimiņam uzstāties no Saeima tribīnes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl