3 komentāri

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs BBC demonstrēto filmu, kurā tiek ilustrēta Latgales ieņemšana, dēvē par bīstamu provokāciju. Saeimas Ārlietu komisijas deputāts Jānis Dombrava uzskata, – Vešņakovs jāmet ārā no Latvijas izrādītās necieņas dēļ.

Vēstniecības sociālā tīkla Facebook lapā viņš raksta, ka astoņu gadu darba laikā Latvijā šeit nav redzējis nevienu separātistu organizāciju. Izdomātajam scenārijam, viņaprāt, esot politiski mērķi – demonizēt Krieviju un attaisnot aizvien pieaugošos NATO tēriņus Eiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr neapmierināts ar vēstnieka reakciju ir Saeimas Ārlietu komisijas deputāts Jānis Dombrava. ”Krievijas vēstnieks Vešņakovs būtu sen jāmet ārā no Latvijas, jo tik klaja necieņas izrādīšana valstī, kurā viņš atrodas kā vēstnieks un iejaukšanās iekšpolitikā nav redzēta no nevienas citas amatpersonas, no diplomāta. Gan kara noziedznieku godināšana, gan daudzi izteikumi un kūdīšana, ko viņš ir veicis Latvijā, šo čekistu vienkārši vajadzētu mest ārā,” sašutis ir Dombrava.

Kopumā, lai arī filma uz Latvijas ekrāniem vismaz pagaidām nav redzama, sociālās saziņas vietnēs un publisko izteikumu telpā tā raisījusi dažādus viedokļus un nav atstājusi vienaldzīgu teju nevienu.

Video

TOP komentāri

 • MEI-DEI
  0 0 0

  MEI-DEI

  Jāizsūta, ar liegumu iebraukt ES un ASV. lai smird savā kremlī.
 • Janka
  0 0 0

  Janka

  "lai arī filma uz Latvijas ekrāniem vismaz pagaidām nav redzama" - vai tad Latvijā nav nekādu iespēju redzēt BBC? Un filma arī ir jau novelkama Pirātu līcī.
 • protams,
  0 0 0

  protams,

  ka tas vecais mūdzis jāmet aiz borta. Droši vien viņam ir pavēlēts destabilizēt situāciju Latvijā starp krieviem un latviešiem. No ''parašas'' visādas cūcības var sagaidīt, tā ka tas nevienu pat neizbrīnītu!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl