Domāsim “zaļi”! Biroju darbinieki tiek aicināti šķirot baterijas

0 Komentāru
Domāsim “zaļi”! Biroju darbinieki tiek aicināti šķirot baterijas
Foto: Flickr / Andy Simmons

Jau piekto gadu Latvijas Zaļais punkts un biroja preču piegādātājs Officeday Latvia aicina biroju darbiniekus aktīvi iesaistīties izlietoto bateriju savākšanas akcijā Dabai labi, labi jums, tā pievēršot uzmanību bateriju radītajam kaitējumam.

Akcija norisināsies jau no 8. jūnija un ilgs līdz 28. oktobrim. “Jau šobrīd vairāk nekā 300 uzņēmumi izmanto iespēju šķirot baterijas birojā, un, jāatzīst, šie ir uzņēmumi, kuru darbiniekiem rūp gan sava, gan citu dzīves kvalitāte un tīra vide. Baterijas ir praktiskas un noderīgas – bez tām nav iedomājamas daudzas ikdienā nepieciešamas lietas – TV pultis, lukturīši, rotaļlietas, kalkulatori u.c., taču tās satur videi un cilvēku veselībai bīstamas vielas, tāpēc baterijas ir atbilstoši jāuzglabā, jāsargā no bērniem, un pēc izlietošanas tās nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem,” uzsver Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis.

Officeday Latvia mārketinga direktore Baltijas valstīs Ieva Ostrovska: “Prieks, ka katru gadu birojos savākto bateriju apjoms dubultojas, ja pirms diviem gadiem akcijā visi kopā savācām vairāk nekā 600 kilogramus izlietoto bateriju, tad pagājušo gadu tie jau bija 1300 kilogrami, kas ir vērā ņemams apjoms. Vēlamies pateikt paldies ikvienam uzņēmumam, kas jau šobrīd ir iesaistījušies izlietoto bateriju vākšanā, izmantojot speciāli šim nolūkam sagatavotos bezmaksas spainīšus, un ceram, ka arī šogad mums izdosies dubultot savākto bateriju apjomu jau virs 2500 kilogramiem. Es ticu, ka visi kopā mēs spējam paveikt lielas lietas. Aicinām arī šogad aktīvi iesaistīties izlietoto bateriju vākšanas akcijā. Aktīvākajiem un čaklākajiem uzņēmumiem būs iespēja saņemt vērtīgas balvas.”

Uzņēmumi, kuri no 8. jūnija līdz 25. jūlijam Officeday Latvia nodos pilnu spainīti ar baterijām, piedalīsies izlozē par ielūgumu 10 personām uz mūzikas festivālu Laba Daba, kas tiks izlozēti 29. jūlijā.

Lai piedalītos akcijā un sāktu šķirot baterijas birojā, uzņēmumi aicināti pieteikties mājaslapā www.officeday.lv, vai zvanot pa tālr.67808100 vai 67032220. Bateriju spainīša piegādi un piepildīto spainīšu nomaiņu visā Latvijā nodrošina Officeday Latvia.

0 Komentāru