1 komentārs
Doma baznīcā atklāta barikādēm veltīta vitrāža “Ar degsmi par brīvu Latviju”
f64

Doma baznīcā atklāta 1991. gada barikādēm un Latvijas valsts neatkarībai veltīta vitrāža. Stikla mākslas darbs atrodas Marijas kapellas logā.

Ideja par barikādēm veltītu vitrāžu radusies pirms pieciem gadiem. Konkursā izraudzīta labākā ideja, kas īstenota par ziedojumiem. Tēva un dēla, Dzintara un Kriša Zilgalvju darba galvenais motīvs ir liesma, kuru caurvij liepu un ozolu mizu nospiedumi. Četri lielie logi simbolizē Latvijas vēsturiskos novadus, savukārt, mazie logi ir pirmā un atjaunotā neatkarība, kā arī Lieldienas un Ziemassvētki. Vitrāžas nosaukums ir “Ar degsmi par brīvu Latviju”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl