Dokumentālo īsfilmu cikls “Ārsti”: Andris Vikmanis

0 Komentāru
Dokumentālo īsfilmu cikls “Ārsti”: Andris Vikmanis
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (VALDIS KAULIŅŠ)

Mediju grupa ”TV3 Group” jaunajā rudens sezonā piedāvā režisora Armanda Tripāna veidoto dokumentālo īsfilmu ciklu ‘’Ārsti’’, kas skatāms kanālā TV3 plkst. 18.25 svētdienās. Pirmajā sērijā Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas (RAKUS) traumatologs un ortopēds Andris Vikmanis parāda cilvēkiem to, kas bieži vien paliek neatklāts.

Andris Vikmanis ir viens no labākajiem traumatologiem un ortopēdiem Latvijā kurš atzīst, ka kļūt par labāko savā profesijā nav grūti, bet noturēties šajā virsotnē gan.

Viņš slimnīcu sauc par ‘’Kruīza kuģi’’, tikai iemītnieki daudz bēdīgāki. Kad bija jauns, mājās brauca pa zaķi – vilciena biļetei gluži vienkārši nesanāca. Viņš ir labākais savā specialitātē. Izveidojis komandu, kas katru dienu liek kopā lūzumus un traumas. Reiz, kad rokās dzisa dzīvības – dzēra un daudz. Tagad cilvēku dāvātās neskaitāmās pudeles tiek aizmirstas mājas garāžā.

Viņš nemāk darīt ar ”būs jau labi’’, jo vajag izcili. Vecis, kurš ir piecēlis daudzus – pārgalvīgos, bezatbildīgos, neveiksminiekus un olimpiskos medaļniekus. Pats vēlas tikai vienu, lai ar viņu lepotos bērni, kam reiz viņš neatrada laiku, jo ar savām rokām glāba citus. Ko tas prasa – būt par to, kas esi?

Lasi vēl:

Dokumentālo īsfilmu cikla ”Ārsti” pirmo sēriju skaties šeit.

0 Komentāru