Dobeles traģēdijā cietušajiem bērniem tagad tiks meklēta audžuģimene vai aizbildņi, jo bērni nedrīkst uzturēties degradētajā vidē, sacīja Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) vadītāja Ilona Kronberga.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Alta

  Alta

  Sociālajam dienestam un Bāriņtiesai novados (protams, ne visos) zināšanu un atbildības līmenis ir zems, ja neteiktu vēl vairāk!
  Kurzemē Durbes novads arī ir ļoti īpašs!
  Šorīt (11.01.) TV rīta programmā Tiesībsargs stāstīja, ka ir daži novadi, kuri strādā ļoti labi - Cēsu un Kandavas novads! Varbūt šo novadu vadītāji var pamācīt citu novadu dienestu vadītājus kā atbildīgi strādāt?
 • jauniesi.

  jauniesi.

  Vaitad siem berniem nav omes vai onkuli kas var savus berninus pasi audzinat jo kapec svesiem atdot?????
 • SO.

  SO.

  Kad sāksim runāt par valsts iestāžu darbinieku tiešo atbildibu? Policija neredz virieša varmākas gaitas,sociālie neredz daudzbērnu mātes problēmas, jo "bērni taču tiri un kārtīgi", māte nenāca un nezemojās, lūgdama palidzību, kā varēja zināt, ka grūti.Par zemošanos saku apzināti, jo esmu dzirdējis, kā dienestu darbinieki (ne tieši Dobelē) atbild.Manu radinieci pamācīja, ka nevajag dzemdēt, ja nespēj apgādāt.Plenči gan tiek vismaz minimāli nodrošināti.
 • Ilva

  Ilva

  Visi dienesti, sākot ar policiju un beidzot ar soc.darbiniekiem to vien dara ka domā par algas pielikumu, bet par darba kvalitāti aizmirsuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!