2 komentāri
Dobeles iedzīvotājus satracina jauns Ziemassvētku rotājums – ēkā “ietriekusies lidmašīna”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Dobele pošas svētkiem. Taču gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus pārsteidz kāds objekts – ēkā “ietriekusies” lidmašīna.

Ņemot vērā, ka pērn pamatīgu sašutumu sabiedriskajā telpā radīja Dobeles egle, kas tika dēvēta par, iespējams, neglītāko eglīti, kāda jebkad redzēta, sociālo tīklu lietotāji tagad ironizē, ka “Dobelē ir ārkārtīgi kreatīvi publiskās telpas izskaistinātāji”, kā arī – ka “kaut kas ar to Dobeles domi īsti riktīgi nav”. Tikmēr citi norāda, – lidojošais objekts nav vis ēkā ietriekusies lidmašīna, bet kāds cits gaisa kuģis.

Tiesa gan, minētais vides objekts ir daļa jaunās instalāciju sērijas, kuras ietvaros pilsētā izvietoti vairāki milzu sniegavīri, apspēlējot astronautikas tematiku. Taču tas neattur Dobeles iedzīvotājus un viesus brīnīties…

Ko par to domā Tu? Raksti komentāros!

Skaties foto:

Latvijā populārākajam zivju ekspertam Oltem Dobelē veltīts gigantisks, makšķerējošs sniegavīrs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl