2 komentāri
Dobeles iedzīvotājus satracina jauns Ziemassvētku rotājums – ēkā “ietriekusies lidmašīna”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Dobele pošas svētkiem. Taču gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus pārsteidz kāds objekts – ēkā “ietriekusies” lidmašīna.

Ņemot vērā, ka pērn pamatīgu sašutumu sabiedriskajā telpā radīja Dobeles egle, kas tika dēvēta par, iespējams, neglītāko eglīti, kāda jebkad redzēta, sociālo tīklu lietotāji tagad ironizē, ka “Dobelē ir ārkārtīgi kreatīvi publiskās telpas izskaistinātāji”, kā arī – ka “kaut kas ar to Dobeles domi īsti riktīgi nav”. Tikmēr citi norāda, – lidojošais objekts nav vis ēkā ietriekusies lidmašīna, bet kāds cits gaisa kuģis.

Tiesa gan, minētais vides objekts ir daļa jaunās instalāciju sērijas, kuras ietvaros pilsētā izvietoti vairāki milzu sniegavīri, apspēlējot astronautikas tematiku. Taču tas neattur Dobeles iedzīvotājus un viesus brīnīties…

Ko par to domā Tu? Raksti komentāros!

Skaties foto:

Latvijā populārākajam zivju ekspertam Oltem Dobelē veltīts gigantisks, makšķerējošs sniegavīrs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl