3 komentāri
Dobeles iedzīvotājus satracina jauns Ziemassvētku rotājums – ēkā “ietriekusies lidmašīna”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Dobele pošas svētkiem. Taču gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus pārsteidz kāds objekts – ēkā “ietriekusies” lidmašīna.

Ņemot vērā, ka pērn pamatīgu sašutumu sabiedriskajā telpā radīja Dobeles egle, kas tika dēvēta par, iespējams, neglītāko eglīti, kāda jebkad redzēta, sociālo tīklu lietotāji tagad ironizē, ka “Dobelē ir ārkārtīgi kreatīvi publiskās telpas izskaistinātāji”, kā arī – ka “kaut kas ar to Dobeles domi īsti riktīgi nav”. Tikmēr citi norāda, – lidojošais objekts nav vis ēkā ietriekusies lidmašīna, bet kāds cits gaisa kuģis.

Tiesa gan, minētais vides objekts ir daļa jaunās instalāciju sērijas, kuras ietvaros pilsētā izvietoti vairāki milzu sniegavīri, apspēlējot astronautikas tematiku. Taču tas neattur Dobeles iedzīvotājus un viesus brīnīties…

Ko par to domā Tu? Raksti komentāros!

Skaties foto:

Latvijā populārākajam zivju ekspertam Oltem Dobelē veltīts gigantisks, makšķerējošs sniegavīrs

TOP komentāri

  • Rainers
    0 0 0

    Rainers

    Kas jums nepatik vis kartiba priecajaties kad vispar nav kimantivais sacies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl