Dobelē tapusi pašiem sava koncertzāle

Ar Latvijā dzimuša Krievijas politiķa atbalstu Dobelē tapusi pašiem sava koncertzāle.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • ķiks

  ķiks

  Varbūt ir vērts ieskatīties ziedotāja esošajā un bijušajos amatpersonas statusos. Tas rada šaubas un uzticību, kā arī mazina prieku par faktu.
 • S
  +13 +13 0

  S

  Laba ziņa, kaut nu dobelniekiem izdotos un zāle darbotos veiksmīgi! Prieks par savu pilsētu patriotiem, vienalga, kādas tautības. Par mecenātiem runājot.Nezinu, varbūt esmu nezinošs, bet man zināmākais Latvijā, kas atbalsta kultūru, ir Teterevs, arī ne latvietis, ja esam precizi, bet kaut kā nav dzirdēts neviens latviešu miljonāra vārds šai ziņā, ja kopumā nepiemin Lembergu, kurš gan kā pilsētas mērs daudz ko paveicis Ventspilī, bet tur jau vairāk ieguldīta ne personīgā nauda.
 • Ilga Briede/Brakovska/
 • Viktorija Kušina

  Viktorija Kušina

  Ko tad nerej, tak krievu tautības pārstāvis pieminēts. Jeb rej, kad izdevīgi ?
 • Vārna

  Vārna

  Nevēlos priecāties ne par kādu koncertzāli,,,algas dobeles pašvaldības uzņēmumu tehniskajiem darbiniekiem ir vismazākās apkārtnē ,,pat mazajā brocēnu novadā tās ir lielākas ,,,visi raujas pa nepilniem četriem simtiem,,,,pilniigi un galiigi atpalicis novads ,kas neko negrib ne dzirdēt ,ne redzēt ,lai cilvēkiem būtu vieglāk ...ar veco perdeli priekšgalā, kas visiem noriebies ,kā ruugta nāve..gozējās tikai pa pasākumiem ,labāk būtu parūpējiem par savu darbinieku labklājību!!
 • kaža
  +11 +11 0

  kaža

  super ,vismaz viens patrots biexzais mnav taa kaa nusejie miljonaari ,,,seez uz naudas un burkšķ
 • 😱

  😱

  LNT ziņās bija kļūda titros, proti vienīgā kamerzāle Vidzemē, kau vajadzēja būt ne Vidzemē, bet Zemgalē

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!