Komentāri

Bezmaksas sabiedriskais transports būs pieejams Rēzeknē deklarētajiem iedzīvotājiem. Kārtība stāsies spēkā no 1. aprīļa – divus mēnešus pirms pašvaldību vēlēšanām.

Transports būs bez maksas tikai tiem, kas būs iegādājušies rēzeknieša karti. Lēmums pamatots, ka jaunas deklarētās dzīvesvietas nesīs pašvaldībai papildu ienākumus iekasēto nodokļu veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Rēzeknes pilsētas mēra krēslā sēž “saskaņietis” Aleksandrs Bartaševičs”, un viņa vadītā dome skaidro, ka šis lēmums neesot bijis spontāns, bet rūpīgi analizēts, secinot, ka pilsēta no tā iegūs vairāk nekā zaudēs. Bezmaksas sabiedriskā transporta nodrošināšana pilsētai varētu izmaksāt papildus aptuveni 350 000 eiro.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl