1 komentārs
Divu gadu laikā dzīvesbiedri sakropļojuši vairāk nekā 100 sievietes
FOTO: Flickr

Divu gadu laikā Latvijā vairāk nekā 100 sievietes tikušas sakropļotas, bet piecas nogalinātas no savu dzīvesbiedru rokas, liecina Labklājības ministrijas sniegtie dati.

Cīņai pret vardarbību ģimenē visā pasaulē tiek rīkota Balto lentīšu kampaņa. Arī Latvijā izvirzīti vairāki kustības vēstnieki, tostarp Valsts policijas priekšnieks. Viņu uzdevums būs publiskos pasākumos nest kustības vēstījumu. Vardarbības gadījumi, kas nonāk līdz kārtībsargiem, ir tikai aisberga redzamā daļa. Tāpēc, lai cīnītos pret vardarbību ģimenē, par to ir arī publiski jārunā, uzsver Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tā ir tā iekšējā ģimenes lieta un neviens negrib lai viņa iznāktu ārā. Šo jautājumu aktivizēšana viņa noteikti ir virzīta uz šiem cilvēkiem un viņu zemapziņu, lai saprastu to, ka tam ir jāliek gals un ir jārisina jautājumi savādāk,” piebilst Ķuzis.

Policijai cīņā ar varmākām palīdz arī pērn aprīlī pieņemtais regulējums, kas ļauj varmāku uz pāris dienām izlikt no dzīvesvietas. Deviņu mēnešu laikā pieņemti vairāk nekā 400 šādu lēmumu. Tipisks varmāka ir 30 līdz 40 gadus vecs vīrietis, kurš pārmērīgi lieto alkoholu un nav nonācis policijas redzeslokā.

TOP komentāri

  • zane
    0 0 0

    zane

    jācer, ka portāla redaktoriem ir kāds priekšnieks, kurš kaut mazliet bet iedziļinās saturā. Negatīvo ziņu jomā skaties.lv jau sit pušu apollo un tvnetu. Tā cerēju, ka būs kas normāls, bet nē, visa tā pati žļurga. Nožēlojami un skumji :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl