Divu bērnu tēvs, kurš zem trolejbusa zaudējis kāju, lūdz iedzīvotāju palīdzību

8 komentāri
Divu bērnu tēvs, kurš zem trolejbusa zaudējis kāju, lūdz iedzīvotāju palīdzību
Foto no Aleksandra bloga

Šā gada 22. jūlijā Rīgā, Kalnciema un Baložu ielas krustojumā, notika traģiska trolejbusa un velosipēda sadursme, kuras rezultātā velosipēda vadītājs, 33 gadus vecais Aleksandrs, zaudēja kāju.

Aleksandrs, kurš ar sievu un diviem bērniem dzīvo Jūrmalā, katru dienu uz darbu Rīgā devies ar velosipēdu pa vienu maršrutu. Tieši tajā dienā vīrietis nolēmis nedaudz pamainīt maršrutu un aizbraukt pēc velosipēda rezerves daļām.

Aleksandrs par notikušo sācis rakstīt blogu, kurā viņš arī aprakstījis tās dienas notikumus.

Vīrietis raksta, ka braucis pa ielu, bet pēkšņi no sāna parādījies trolejbuss, kurš aizskāris velosipēdu. Dažu sekunžu laikā velosipēda rāmis iedūrās vīrieša kājā nedaudz zem ceļgala. Neskaitot visu iepriekš minēto, trolejbuss vēl kādu laiku vīrieti vilcis pa asfaltu.

Pēc traģiskā nelaimes gadījuma vīrietis uzsācis ārstēšanos Gaiļezera slimnīcā. Diemžēl kāju glābt neizdevās, trauma bija tik nopietna, ka tika zaudētas visas nervu saites, turklāt bija jau sākusies audu atmiršana. Šobrīd valsts vīrietim izsniegusi pagaidu protēzi septiņu eiro vērtībā, taču, lai turpinātu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ir nepieciešama laba protēze, kura izmaksā 46 000 eiro, taču tādas naudas vīrietim nav.

Lai atbalstītu Aleksandru protēzei nepieciešamās naudas iekrāšanā, lūgums ziedot uz SEB bankas kontu LV72UNLA0095122013840 (Aleksandrs Kaļičava, personas kods 160981-11223).