Komentāri
Divu “asprāšu” sniega motocikla izpriecas uz 2 centimetru bieza ledus beidzas bēdīgi
Foto: F64

Sals, neveiksmīgas ziemas prieku izklaides un braukšana pie stūres alkohola reibumā pagājušajā diennaktī radījušas smagas sekas.

Mediķi slimnīcā nogādājuši 18 cilvēkus, kuri guvuši ķermeņa atdzišanu vai apsaldējumus, bet glābējiem nācies palīdzēt cilvēkiem, kuri ielūzuši upēs.

Pie Ikšķiles divi cilvēki nolēma pavizināties ar sniega motociklu pa Daugavas ledu, taču tajā ielūza. Kad notikuma vietā ieradās glābēji, viņi atradās aptuveni 700 metrus no krasta, un ledus tur bija aptuveni divus centimetrus biezs. Aptuveni 50 gadus vecais vīrietis bija ūdenī, bet 15 gadus vecais puika viņam bija padevis jaku un ar to turēja vīrieti virs ūdens.

Savukārt Rīgā pie Mūkusalas vīrietis un sieviete bija devušies slēpot pa Daugavas ledu, taču vīrietis tajā ielūza. Sieviete bija vīrietim padevusi slēpošanas nūju, pie kuras turējās vīrietis. Netālu bija pašvaldības policijas darbinieki, kuri sniedza palīdzību.

Savukārt policija par ātruma pārsniegšanu pagājušajā diennaktī noformējusi 188 protokolus. Reģistrēti 58 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki. Pie stūres braucam reibumā pieķerti deviņi vadītāji.

Lasi vēl