Komentāri
Divu “asprāšu” sniega motocikla izpriecas uz 2 centimetru bieza ledus beidzas bēdīgi
Foto: F64

Sals, neveiksmīgas ziemas prieku izklaides un braukšana pie stūres alkohola reibumā pagājušajā diennaktī radījušas smagas sekas.

Mediķi slimnīcā nogādājuši 18 cilvēkus, kuri guvuši ķermeņa atdzišanu vai apsaldējumus, bet glābējiem nācies palīdzēt cilvēkiem, kuri ielūzuši upēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie Ikšķiles divi cilvēki nolēma pavizināties ar sniega motociklu pa Daugavas ledu, taču tajā ielūza. Kad notikuma vietā ieradās glābēji, viņi atradās aptuveni 700 metrus no krasta, un ledus tur bija aptuveni divus centimetrus biezs. Aptuveni 50 gadus vecais vīrietis bija ūdenī, bet 15 gadus vecais puika viņam bija padevis jaku un ar to turēja vīrieti virs ūdens.

Savukārt Rīgā pie Mūkusalas vīrietis un sieviete bija devušies slēpot pa Daugavas ledu, taču vīrietis tajā ielūza. Sieviete bija vīrietim padevusi slēpošanas nūju, pie kuras turējās vīrietis. Netālu bija pašvaldības policijas darbinieki, kuri sniedza palīdzību.

Savukārt policija par ātruma pārsniegšanu pagājušajā diennaktī noformējusi 188 protokolus. Reģistrēti 58 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši seši cilvēki. Pie stūres braucam reibumā pieķerti deviņi vadītāji.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl