Divu ārvalstu studenšu izglābšanu no slīkšanas aizēno naida runa internetā

Šokēja tik daudzi naidīgi un rasistiski komentāri! Tā savu rūgto pieredzi raidījumam “900 sekundes” raksturoja viena teju traģiska gadījuma liecinieks Arnis Aspers. Arnis no noslīkšanas izglāba divas studentes no Alžīras, taču viss prieks par nosargātajām dzīvībām zuda brīdī, kad raksts par notikušo nonāca internetā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • zinātājs

  zinātājs

  Aspersd uz reiz aizskrēja nostučīt.......???.....Īsts memmītie, skolas laikā laikam katru dienu kārtīgi ir dabūjis pa žaunām........Stukačs
 • valentina lazdane.

  valentina lazdane.

  Es Anglija biju tiesi musulmanu pilseta un katra sola satiku musulmani loti pielajigi un laipni cilveki Ejot pa ielu fografeju un mana virziena pari ielai raita policista soli poliicists. Pienacis klat rada uz aparatu Atbildeju - esmu no l Lalvijas atvalinajuma un bildeju skaiskas vietas .VINS maidot atbideja o Latvija son un noveleja labu atputu un aizgaja Musulmani kulturala un piekjagi tauta
 • muahaha

  muahaha

  a globālo naida kurināšanas projektu "black lives matter" tam drošības dienestam slabo izmeklēt? :ddd
 • Ella

  Ella

  Lai cilvēkiem beidz ar šādiem "sašutumiem" paši kurināt naidu un definē, kas ir rase. Musulmanis nav rase! Tā ir reliģija, un mēs labi zinām pēdējo ~5 gadu notikumus Eiropā.
 • S

  S

  Kur mácíjás tie autori,kas veido rakstus TV3? Par interpunkciju zina stipri maz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!