Komentāri

Par aizliegumu tirgot alu plastmasas pudelēs trešdien, 19. oktobrī, turpināsies diskusijas Saeimā. Tostarp ir saņemts arī priekšlikums par stingrākiem ierobežojumiem, nekā tika atbalstīti pirmajā lasījumā.

Saskaņā ar sākotnējo priekšlikumu salīdzinoši stingrāki tilpuma ierobežojumi attiektos uz alu, raudzētajiem dzērieniem un kokteiļiem, kuros spirta saturs pārsniedz 7,5 tilpumprocentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka populārākie ali, kas ir pieejami divu litru pudelē, nesasniedz šo līmeni, saņemts priekšlikums kā robežšķirtni izvēlēties 5,8 tilpumprocentus.

Veselības ministrija aicina noteikt vēl zemāku robežu, ņemot vērā alkohola patēriņu Latvijā un tā radīto kaitējumu.

Kopš 2009. gada visvairāk absolūtā alkohola patērēts, dzerot alu, un pērn tas veidoja 44 procentus no kopējā alkohola patēriņa.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl