Komentāri

Par aizliegumu tirgot alu plastmasas pudelēs trešdien, 19. oktobrī, turpināsies diskusijas Saeimā. Tostarp ir saņemts arī priekšlikums par stingrākiem ierobežojumiem, nekā tika atbalstīti pirmajā lasījumā.

Saskaņā ar sākotnējo priekšlikumu salīdzinoši stingrāki tilpuma ierobežojumi attiektos uz alu, raudzētajiem dzērieniem un kokteiļiem, kuros spirta saturs pārsniedz 7,5 tilpumprocentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka populārākie ali, kas ir pieejami divu litru pudelē, nesasniedz šo līmeni, saņemts priekšlikums kā robežšķirtni izvēlēties 5,8 tilpumprocentus.

Veselības ministrija aicina noteikt vēl zemāku robežu, ņemot vērā alkohola patēriņu Latvijā un tā radīto kaitējumu.

Kopš 2009. gada visvairāk absolūtā alkohola patērēts, dzerot alu, un pērn tas veidoja 44 procentus no kopējā alkohola patēriņa.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl