Komentāri

Par aizliegumu tirgot alu plastmasas pudelēs trešdien, 19. oktobrī, turpināsies diskusijas Saeimā. Tostarp ir saņemts arī priekšlikums par stingrākiem ierobežojumiem, nekā tika atbalstīti pirmajā lasījumā.

Saskaņā ar sākotnējo priekšlikumu salīdzinoši stingrāki tilpuma ierobežojumi attiektos uz alu, raudzētajiem dzērieniem un kokteiļiem, kuros spirta saturs pārsniedz 7,5 tilpumprocentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka populārākie ali, kas ir pieejami divu litru pudelē, nesasniedz šo līmeni, saņemts priekšlikums kā robežšķirtni izvēlēties 5,8 tilpumprocentus.

Veselības ministrija aicina noteikt vēl zemāku robežu, ņemot vērā alkohola patēriņu Latvijā un tā radīto kaitējumu.

Kopš 2009. gada visvairāk absolūtā alkohola patērēts, dzerot alu, un pērn tas veidoja 44 procentus no kopējā alkohola patēriņa.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl