3 komentāri

Tiešraidē raidījuma “900 sekundes” skatītājiem bija iespēja ielūkoties kādā unikālā operācijā. Proti – kāda meža pīle ligzdu iekārtojusi mājas Skanstes rajona nama 24. stāvā, kas ir īsts augstuma rekords. Taču tas nebūt nav viss – pīlēnu glābšanas operācijas laikā mazie ķipari uzstājīgi seko līdzi cilvēkiem…

Mežapīļu ģimeni ar daudzajām atvasēm, kas nu jau bija nocelti no 24. stāva, pirmdienas rītā bija plānots palaist brīvē kanālmalā. Glābšanas operācijā piedalījās arī “900 sekunžu” laika ziņu vīrs Kristaps Tālbergs un operators, un brīdī, kad putniņiem vajadzēja sākt dzīvi dabā, mazie pīlēni bija nolēmuši, ka viņiem ir jādodas līdzi nevis mammai, bet cilvēkiem…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Unikālo operāciju īstenoja ornitologi Imants Jakovļevs, Edgars Dzenis un Dana Heiberga.

Skaties VIDEO!

Jāpiebilst, ka šobrīd daudziem putniem ir mazuļu perēšanas laiks un putni ligzdas dažkārt mēdz iekārtot tādās vietās pilsētā, kas tam nemaz nav domātas, piemēram, uz māju jumtiem vai balkoniem.

FOTO – pīlēnu glābšana:

TOP komentāri

 • Vija
 • Zane
 • krx
  0 0 0

  krx

  Nu daudz īstākas zvaigznes par dīkdienīgajām krogu testētājām! :-)
  Interesanti, kā mazuļi izdzīvoja līdz tik smukam apaļumam 24.stāvā - bez dabiskās barības? Nudien īsteni laimīgs un gaišs pasākums, kad viss nostājas savās vietās un arī Cilvēki, kas palīdzējuši, var būt priecīgi. :-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl