3 komentāri

Tiešraidē raidījuma “900 sekundes” skatītājiem bija iespēja ielūkoties kādā unikālā operācijā. Proti – kāda meža pīle ligzdu iekārtojusi mājas Skanstes rajona nama 24. stāvā, kas ir īsts augstuma rekords. Taču tas nebūt nav viss – pīlēnu glābšanas operācijas laikā mazie ķipari uzstājīgi seko līdzi cilvēkiem…

Mežapīļu ģimeni ar daudzajām atvasēm, kas nu jau bija nocelti no 24. stāva, pirmdienas rītā bija plānots palaist brīvē kanālmalā. Glābšanas operācijā piedalījās arī “900 sekunžu” laika ziņu vīrs Kristaps Tālbergs un operators, un brīdī, kad putniņiem vajadzēja sākt dzīvi dabā, mazie pīlēni bija nolēmuši, ka viņiem ir jādodas līdzi nevis mammai, bet cilvēkiem…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Unikālo operāciju īstenoja ornitologi Imants Jakovļevs, Edgars Dzenis un Dana Heiberga.

Skaties VIDEO!

Jāpiebilst, ka šobrīd daudziem putniem ir mazuļu perēšanas laiks un putni ligzdas dažkārt mēdz iekārtot tādās vietās pilsētā, kas tam nemaz nav domātas, piemēram, uz māju jumtiem vai balkoniem.

FOTO – pīlēnu glābšana:

TOP komentāri

 • Vija
 • Zane
 • krx
  0 0 0

  krx

  Nu daudz īstākas zvaigznes par dīkdienīgajām krogu testētājām! :-)
  Interesanti, kā mazuļi izdzīvoja līdz tik smukam apaļumam 24.stāvā - bez dabiskās barības? Nudien īsteni laimīgs un gaišs pasākums, kad viss nostājas savās vietās un arī Cilvēki, kas palīdzējuši, var būt priecīgi. :-)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl