Komentāri
Divi mazie žiperi no suņu patversmes mēro ceļu uz “Rāmavu”, cerot tur atrast saimineku

Šajās brīvdienās līdz svētdienai (no 6. līdz 9.aprīlim) mazā melnā kucēnu meitenīte un trīskrāsu kucēnpuika gaida ikvienu “Rāmavas Izstāžu kompleksa” Ulubeles stendā.

Abi mazie žiperi lūkojas pēc atbildīgiem saimniekiem. Kucēni izaugot būs lieliski kompanjoni ikdienā un kārtīgi jūsu sētas vai saimniecības sargi, raksta “Ulubeles” pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīvdienās “Rāmavas Izstāžu kompleksā” notiek izstāde “Pavasaris 2017”, kas ir nozares izstāde pēdējo gadu laikā. Ik gadu izstādē “Pavasaris” piedalās vairāk nekā 300 dalībnieku un to apmeklē vairāk nekā 13 tūkstoši apmeklētāju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm. Pamatā šajā izstādē izstādē būs iespēja apskatīt un novērtēt dažāda izmēra tehniku, materiālus un nozares jaunumus saimniecībai, uzņēmumam vai dārzam.

Foto!

Video – patversmes sunīši izstādē “Rāmavā”

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl