3 komentāri

Sīksta apņēmība, drosme un pārliecība, tā vēlos raksturot 36 gadus veco Zani un 42 gadus veco Agri Bārbali. ”Bērniem nav jādzīvo bērnu namos, bet ģimenēs! Ar savu ”labo veiksmes stāstu” – ka vajag tikai saņemties un spert pirmos soļus nezināmajā, gribam iedrošināt citas ģimenes Latvijā adoptēt bērniņus, kļūt viņiem par mīlošu mammu un tēti!” saka mamma Zane.

Agris visu laiku ir teicis, ka grib lielu ģimeni ar daudz bērniem. Abiem samērā veiksmīga, turīga un pat karjeras briedpilna dzīve. Zane ir profesionāle auditore un revidente, četrus gadus nostrādāja Valsts kontrolē, tad Finanšu un kapitālu komisijā. Zinoša un gudra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrs Agris nāk no Dobeles puses, bet ir ar zemnieka garu, apņēmīgs, pēdējos gados strādājis Rīgas lidostā kādā ēdināšanas uzņēmumā. Te arī pamats arī Bārbalu ģimenes sapnim – saimniekot pašiem savā motelī ārpus Rīgas.

Tomēr dzīve bija nepiepildīta bez bērniem! Pagājušā gada ziemā abi jaunie cilvēki izlēma adoptēt bērniņu. Tika iesniegti dokumenti un jūnijā pāris jau tā kā lūkojās pēc puisēna, kam vajadzēja mammu un tēti. Dodoties uz kādu vecāku izglītojošo semināru par adopcijas jautājumiem, abi neviļus uzzināju stāstu par 4 meitenītēm. Par diviem dvīņu pāriem ar viena gadu starpību – piecus un četrus gadus vecām meitenītēm… māsiņām!

Abiem todien nekādi neizkrita no prāta dzirdētais par ”četrmāsiņām” un lēmums tika pieņemts – jāadoptē visas četras meitenes! Pāris, kuriem pašiem līdz šim nebija savu bērnu un kuriem nebija ne mazākās pieredzes, ko nozīmē ikdienas ņemšanās, tīstīšanās, vešana uz pulciņiem, visa sadzīviskā puse, bērnu audzināšana, izlēma kļūt par vecākiem un dāvāt savu mīlestību četriem nezināmiem cilvēciņiem.

Bārbali kārtoja visus dokumentus, izgāja visas birokrātiskās procedūras, pat iepriekš ne reizi pat nesatiekot mazās. Topošie vecāki abus dvīņu pārus bija redzējis tikai fotogrāfijā. Bet jau septembrī meitenēm bija jaunas mājas!

”Man ir tāda sajūta, ka viņas vienmēr ir bijušas,” šodien saka mamma Zane. Bērniem netiek slēpta par visām varītēm patiesība. ”Viņas zina, ka mēs ilgi viņas meklējām,” piebilst Zane.

Savukārt mazās, satiekot Zani un Agri, teikušas sev raksturīgajā runas manierē: ”Cik gan ilgi mēs nevarējām Jūs izgaidīt!”

Māsiņas: Adriāna, Evelīna, Patrīcija, Katerīna. Ļoti aktīvas, iet kā ”atspolītes”.

Pašreiz ģimene ir piepildījuši savu sapni, nopirkuši moteli Talsu pusē, kur arī paši kopā ar mazajām ieved kārtību un māju, kur notiek jaunās ģimenes mājas labiekārtošanas darbi un jaunās ģimenes ligzdas vīšana.

TOP komentāri

 • Vita
  +8 +8 0

  Vita

  Cik jauki, prieks skatīties uz jauno ģimeni! Lai mīlestība un saticība vienmēr ir ar jums!
 • Zinta
  +3 +3 0

  Zinta

  Jauka ģimene un gandrīz droši, ka arī abi dvīņu bērni izaugs par labiem cilvēkiem. Lai vairāk šādu jauku ģimeņu!
 • Kristīna
  0 0 0

  Kristīna

  Patiess prieks un lepnums par šādiem cilvēkiem un ģimenēm. Veiksmi,pacietību,mīlestību un izdošanos...!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl