Divas pusaudzes seksuāli pazemo astoņgadīgu meitenīti

24 komentāri
Divas pusaudzes seksuāli pazemo astoņgadīgu meitenīti
Foto: Flickr.com / Camdiluv

Pie TV3 ziņām vērsusies kāda norūpējusies māte, pret kuras astoņus gadus veco meitiņu vardarbīgi rīkoušās draudzenes. Divas vienpadsmitgadīgas meitenes ņirgājušās par savu jaunāko kaimiņieni, vispirms iemetot atrktumu tvertē, pēc tam liekot izģērbties, seksuāli uzmākušās un notikušo filmējušas ar telefoniem. Tā kā pāridarītājas nav sasniegušas vecumu, no kura iestājas kriminālatbildība, policija visticamāk meitenēm piemēros audzinoša rakstura pārrunas ar psihologu. Taču vecāki šajā gadījumā var tikt saukti pie kriminālatbildības.

Marina nolēma par savas 8 gadīgās meitiņas Rozalindas pārdzīvoto runāt publiski, lai liktu citiem vecākiem padomāt, kā viņi audzina savus bērnus. Marina stāsta – meitai bijušas divas par viņu vecākas draudzenes, ar ko kopā allaž spēlējušās pagalmā. Līdz vienu dienu abas 11 gadīgās meitenes par Rozalindu nolēmušas paņirgāties, iemetušas atkritumu konteinerī, aizstaisījušas tā vāku un smējušās, kad meitenīte netikusi ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc notikušā tomēr visas salīgušas mieru. Taču ņirgāšanās nebeidzās. Brīvlaika pirmajās dienās abas vecākās meitenes – Amanda un Adriāna – Rozalindu uzaicinājušas ciemos, piesolot saldumus.

“Tad, kad viņa iegāja dzīvoklī, abas meietenes viņu noguldīja gultā, segu virsū un norāva drēbes. Un sāka filmēt viņu un teica, ka ielikšot internetā.  Un tad vēl ar to nepietika. Viņas abas sāka bučot viņu katra no savas puses, tad amanda aizsēja manai meitai acis ar kaut ko, laiakm lakatu vai šalli. Un lika glaudīt Adriānas dibenu,” stāsta meitenes māte.

Tikai pēc divām dienām meitiņa spējusi mammai pastāstīt, kāpēc ir tik noslēgta. Marina nekavējoties vērsās policijā. Psihologa klātbūtnē Rozalinda izatujāta un par notikušo uzsākts kriminālprocess, taču tā kā abas pāridarītājas ir mazgadīgas, sodīt viņas nevar.

Pēc notikušā Marina runājusi ar meiteņu mammām, kuras solījušas ar savām atvasēm pārmīt kādu stingrāku vārdu. Taču policijā teic, ka ar to vien nepietiks. Uzsākts kriminālprocess par netiklu darbību veikšanu pret mazgadīgu meiteni. Tā kā arī abas pāridarītājas ir nepilngadīgas, kriminālatbildība iestāties nevar. Viņām visticmāk piemēros audzinoša rakstra piespiedu līdzekli un abas nonāks uzskaitē.

Pēc notikušā Rozalindai ar mammu ieteikts apmeklēt psihologu. Bet tuvākājā laikā uz policijas iecirkni tikšot aicinātas abas meietenes un viņu vecāki.

TOP komentāri

 • Mara
  +45 +45 0

  Mara

  Es par to nebrinos, ka jaunatne ir tik sabojata!Tas pateicoties rakstiem , kas tiek publiceti nemitigi katru dienu.Draugos, kur lasa ari mazi berni tiek publiceti tadi raksti,-ka sasniegt orgasmu, labakas pozas, aicinajumi uz praidu....ja ta turpinasies un netiks celta tikumiba, domaju, tadi atgadijumi bus katru dienu.Vajadzetu mazliet filtret kadus rakstus likt!Jaunatne degradejas.
 • Linda!
  +29 +29 0

  Linda!

  ŠAUSMAS TĀDAS SĪKAS UN JAU SAMAITĀTAS!!!!!!!!!!! Pretīgi... tā ir kad vecākiem nav nekādas daļas un laika saviem bērniem....
 • terex
  +26 +26 0

  terex

  Pilnīgi piekrītu-redzot to, kas notiek globālajā tīmeklī un principā visos masu medijos ,nav nekāds brīnums,ka rodas šādi morāli kropļi...izsaku līdzjūtību tieši vainīgo meiteņu vecākiem-jūs esat pazaudējuši savus bērnus....nekas šajā pasaulē nepaliek bez sekām. Padomājiet par audzināšanu,ja vien jums pašiem ir ar ko domāt.... Cietušajai meitenītei gan novēlu spēku un izturību un atgūt dzīvesprieku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl