“Dinamo Rīga” hokeja spēlē izdevies saziedot 1950 eiro labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

Pievienot komentāru
“Dinamo Rīga” hokeja spēlē izdevies saziedot 1950 eiro labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”
RAIMONDS VOLONTS, KASPARS VOLONTS

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros 30. novembrī norisinājās “Dinamo Rīga” hokeja spēle ar Sanktpēterburgas “SKA”, aicinot ziedot bērniem ar veselības problēmām visā Latvijā.

“Dinamo Rīga” spēlē  izdevies saziedot 1950 eiro.

“Dinamo Rīga” spēlētāji iesildījās īpašos akcijas kreklos, kuri vēlāk ar hokejistu parakstiem izsolīti apmeklētājiem, visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedojot akcijas mērķim.

Hokeja spēles laikā ar atbalstītājiem Bērnu slimnīcas fondu, “Rimi Latvia” un “Dinamo Rīga” tika iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli ir kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to.

Iepriekš jau vēstīts, ka sākusies sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju”. Akcija norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“,
  • izmantojot ziedojumu kastītes,
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“,
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.