“Dinamo Rīga” hokeja spēlē aicinās ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”

0 Komentāru
“Dinamo Rīga” hokeja spēlē aicinās ziedot labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”
PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 30. novembrī, “Arēnā Rīga” tiks aizvadīta labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ”Dinamo Rīga” hokeja spēle, aicinot ziedot bērniem ar veselības problēmām visā Latvijā.

Pirms un arī hokeja spēles laikā ikvienam būs iespēja piedalīties ”Dinamo Rīga” hokejistu labdarības kreklu izsolē, kurā visa par krekliem saņemtā nauda tiks novirzīta labdarības mērķiem.

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” īpašo spēli plkst. 16.30 atklās Rīgas “Dinamo” runasvīrs Armands Simsons, kurš arēnas apmeklētājus iepazīstinās ar iniciatīvas galveno uzdevumu un šī gada mērķi. Arī paši hokejisti uz brīdi kļūs par akcijas vēstnešiem, uzvelkot uz pirmsspēles iesildīšanās speciālos ”Eņģeļi pār Latviju” kreklus un aicinot ikvienu spēles apmeklētāju nepalikt malā un iesaistīties. Par muzikālo noformējumu rūpēsies ”X Faktors” dalībnieki,  ģitārists Pēteris Paulicāns, kā arī bērnu vokālā grupa Mazā sirds un soliste Elīna Kravale, bet vēlāk, kopā ar tūkstošiem spēles apmeklētāju tiks iedegta  arī īpašā svētku egle, kuras zaros, kā atgādinājums par aicinājumu būt dāsniem,  būs nolaidušies balti eņģeļu rotājumi.

”Dinamo Rīga” mārketinga projektu vadītajā Laura Tumase norāda, ka ”Eņģeļi pār Latviju” ir viena no sirsnīgākajām un pamanāmākajām akcijām, kas turklāt sakrīt ar Adventes laiku. ”Hokejisti paši ir ģimenes cilvēki un vecāki, viņi izprot un pārdzīvo par bērniem, kuri ikdienā saskaras ar veselības problēmām. Sestdienas spēle būs kupli apmeklēta  – ap 10 000 līdzjutēju,  un tā ir lieliska platforma, ko izmantot, lai aicinātu līdzcilvēkus būt atsaucīgiem un piedalīties akcijā, ziedojot gan pa tālruni, gan uz vietas Arēnā Rīga, gan iegādājoties īpašo ”Eņģeļi pār Latviju” hokeja kreklu izsolē,” atklāj Laura Tumase.

Spēli apmeklēs arī divi akcijas vēstneši – Kristers un Hugo. Šā gada mazajam akcijas vēstnesim Hugo ir nepieciešamas ortozes, kas stiepj muskuļus, palīdz augt kauliem un ir piemērotas arī vertikalizācijai. Hugo tētis atklāj, ka būt klāt šajā īpašajā spēlē un klātienē redzēt hokejistus, Hugo būs īsts piedzīvojums. Tāpat viņš novērtē un pateicas visu ziedotāju un līdzcilvēku atbalstam un cer, ka izdosies palīdzēt visiem, kam tas ir nepieciešams.

Spēles laikā apmeklētājiem būs iespēja gan veikt ziedojumu caur viedkaršu lasītājiem un karšu termināļiem, gan arī veicot skaidras naudas ziedojumu ”Eņģeļi pār Latviju” kastītēs. Ziedot ir iespējams arī “bsf.lv“, izmantojot ziedojumu kastītes, iegādājoties akcijas preces Rimi veikalos vai ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu mājas lapā “mansrimi.lv“, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv”.

0 Komentāru