Dienu pirms savas dzimšanas dienas mūžībā aizgājis vēža nomocītais Viesturs Bundža

3 komentāri
Dienu pirms savas dzimšanas dienas mūžībā aizgājis vēža nomocītais Viesturs Bundža

Mūžībā aizgājis Viesturs Bundža, kurš pēdējos dzīves gadus cīnījies ar vēzi, liecina viņa Facebook lapā publiskotā informācija.

Mūžībā Viesturs aizgājis sestdien – dienu pirms savas 47. dzimšanas dienas. Plašākā sabiedrībā viņa vārds izskanēja pēc tam, kad nedziedināmi slimais vīrietis lūdza ziedot līdzekļus tam, lai varētu pārtraukt mocības un veiktu eitanāziju Šveicē.

Šis ir bezprecedenta gadījums Latvijā, kad izskanējis lūgums ziedot naudu nevis veselības glābšanai, bet lai cilvēkam palīdzētu nomirt.

Sestdienas vakarā Viestura Facebook lapā tika nomainīta profila bilde – balta svecīte uz melna fona, bet vēlāk parādījās arī citāts no Jāņa atklāsmes grāmatas 21. nodaļas. Iedzīvotāji izteikuši līdzjūtību viņa tuviniekiem.

TOP komentāri

  • Q.Elizabeth
    +3 +1 -2

    Q.Elizabeth

    Katrs cilvēks ir īpašs. Taču Viesturs ir/bija īpašs kaut vai ar to vien, ka beidzot aktualizēja eitanāzijas jautājumu Latvijā. Viņš neko nav piesmējis. Viesturs ļoti godīgi un savlaicīgi saviem ziedotājiem bija norādījis, ka, ja neizdzīvos līdz eitanāzijai, tad līdzekļi aizies viņa ģimenei. Un, ja Tu pati neesi ziedojusi viņam, tad kāpēc Tev vispār par to būtu tagad jāsatraucas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl