2 komentāri

Pirmdien, kad jau otro dienu galvaspilsētā Rīgā viena brauciena maksa sabiedriskajā transportā ir 1,15 eiro, vērojama sabiedrības neapmierinātība un atsevišķi cilvēki redzami ielās, turot plakātus.

Piemēram, kāds jaunietis pret Rīgas satiksmes jauno tarifu protestēja, Vecrīgā viens pats stāvot ar plakātu rokās. Uz auduma gabala, kas viņam rokās, rakstīts, ka Latvijā ar algu 360 eiro mēnesī cilvēks šādu biļeti 1,15 eiro apmērā nespēj atļauties. ”Latvija nav Zviedrija,” pausts viņa vēstījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Jau ziņojām, ka 1. februārī, spēkā stājoties jaunajam Rīgas satiksme biļešu tarifam, vairāki cilvēki pulcējās pie Laimas pulksteņa, lai pret to protestētu. Proti, cilvēki devās braucienos ar sabiedrisko transportu, dremonstratīvi nepērkot biļetes. Līdzīgas protesta akcijas tiek plānotas arī turpmāk.

Tāpat nupat kā laista klajā jauna lietojmprogramma jeb aplikācija Zaķiem.lv, kuras mērķis ir palīdzēt izvairīties no biļešu kontroles. Tās lietotāji var atzīmēt vietas, kur bezbiļetniekus ķer kontrole.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl