Dienesta laikā liegs skaidru naudu – ierobežojumi būs ne tikai policistiem

2 komentāri

Top jauni risinājumi korupcijas ierobežošanai valsts un pašvaldību institūcijās, kas paredz arī skaidras naudas ierobežošanu amatpersonām, kas strādā kontroles un uzraudzības dienestos.

Tas nozīmē, ka skaidras naudas daudzums makā turpmāk varētu tikt ierobežots ne tikai ceļu policistiem, kuriem noteikta 30 eiro robeža, kā arī robežsargiem robežkontroles punktos un muitniekiem muitas kontroles punktos, bet arī citu iestāžu darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs izstrādā Ministru kabineta noteikumu projektu par iekšējās kontroles pasākumu ieviešanu publiskas personas institūcijās, kas novērstu interešu konfliktu un korupcijas riskus.

Ilze Jurča, KNAB vadītāja amata p.i.

Institūciju vadītājiem būs pienākums kaut ko darīt lietas labā, un nebūs tikai tā, ka tikai muitai šādi ierobežojumi vai policijā mēģina noteikti, šādi ierobežojumi ir jāpārskata arī citās kontroles institūcijās, kas nodarbojas ar klientu kontroli, tie varētu būt vides dienesti, kas veic pārtikas un veterināro uzraudzību un iet šajās tematiskajās pārbaudēs un kontaktējas aci pret aci ar klientu.

KNAB vadītāja pienākumu izpildītāja gan norāda, ka galvenokārt no pašvaldībām saņemts milzīgs daudzums iebildumu, kas tikai norāda, ka pret šiem noteikumiem ir ļoti liela pretestība.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Ga4us
    0 0 0

    Ga4us

    Vispār jau muitniekiem nav ierobežojumi par skaidru naudu.
    Muld vienā mūldēšanā.
  • neJoks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl