Dienas izskaņā desmitiem cilvēku sludinājuma portālā vēlas iegādāties Dziesmu un deju svētku biļetes

0 Komentāru
Dienas izskaņā desmitiem cilvēku sludinājuma portālā vēlas iegādāties Dziesmu un deju svētku biļetes
Ilustratīvs foto/ Foto: LETA

Portālā ”ss.com” parādījušies pirmie sludinājumi, kuros tiek piedāvāts pirkt un pārdot biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Kā liecina portālā “ss.com” pieejamā informācija, līdz 3. marta plkst. 23 ievietoti 48 sludinājumi, kuros cilvēki izteikuši vēlmi iegādāties biļetes uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem.

Savukārt trīs stundas pēc biļešu tirdzniecības sākuma portālā parādījās arī pirmais sludinājums par biļetes pārdošanu. Pārdevējs biļeti uz noslēguma koncertu tirgo par 120 eiro, lai gan oficiālajās tirdzniecības vietās dārgākās biļetes uz šo koncertu maksāja aptuveni divreiz mazāk – 65 eiro. Vēlāk parādījās arī sludinājums, kurā četras biļetes uz svētku noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļš” tiek piedāvāts iegādāties par 250 eiro katru.

Jau vēstīts, ka dažu stundu laikā ir izpārdotas visas biļetes uz centrālajiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem.

Video – cilvēki pēc biļetēm stājās rindā jau iepriekšējās dienas vakarā!

Jau vēstīts, ka sestdien, 3. martā, vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā izveidojušās garas rindas pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm, kuras var iegādāties no plkst.11.

Kā novēroja LNT Ziņas, biļešu tirdzniecības vietā, kas atrodas Dzintaru koncertzālē, izveidojusies gara rinda. Kā LNT Ziņām stāsta kāds aculiecinieks, cilvēki rindā sarunājas un min, ka neesot gatavi stāvēt rindā piecas stundas.

Pircējiem arī internetā pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm nācies gaidīt ilgāk nekā solīts. 

0 Komentāru