Komentāri
Desmitā Labestība diena piedzīvo jaunas vizuālās un saturiskās pārmaiņas

No pirmdienas, 2. maija, LNT, Bērnu slimnīcas fonds kopā ar Rimi un Supernetto veikalu tīklu uzsāk desmito labdarības akciju Labestības diena, kas šogad piedzīvojusi pārmaiņas kā vizuāli, tā saturiski.

Šogad akcijas organizatori ar ziedojumiem bērnu ārstēšanai aicina ikvienu palīdzēt piepildīt bērnu sapni par pilnvērtīgi dzīvi, papildus tam realizējot Bērnu slimnīcas novietnes Gaiļezerā mazo pacientu ar kustību traucējumiem sapni par īpašu rotaļu laukumu. Lai šie bērni izveseļotos un spētu īstenot savus sapņus, nepieciešami 80 tūkst. eiro. Ikviens tiek aicināts iesaistīties labdarības akcijā Labestības diena un palīdzēt bērniem, kuriem netrūkst iedvesmojošu sapņu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo deviņu gadu laikā Labestības dienas ietvaros ir saziedoti 2 307 725,03 eiro, un kopā esam spējuši palīdzēt jau 480 bērniem. Ir paveikts ārkārtīgi liels darbs, par ko organizatori pateicas visai Latvijas sabiedrībai. Pateicoties cilvēku atsaucībai, šogad Labestības diena atzīmē 10 gadu jubileju, un akcijas organizatori ir cerību un ticības pilni, ka arī šogad kopīgi varēsim palīdzēt daudziem smagi slimiem bērniem.

Labestības diena par godu apaļajai jubilejai piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Akcija ieguvusi ne tikai vizuālas pārmaiņas, bet arī saturiskas, aicinot ikvienu palīdzēt bērniem realizēt viņu lielākos sapņus par pilnvērtīgu dzīvi – iespēju spert savus pirmos soļus vai izbraukt pirmo apli ar riteni, kā arī sirsnīgi nodziedāt māmiņai dziesmu! Laiks, kuru bērni pavada ārstējoties, nav viegls, tāpēc, lai to atvieglotu, organizatori aicina ziedot ne tikai bērnu ārstēšanai, bet arī speciālam rotaļu laukumam, kuru plānots izbūvēt Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā, un tas kļūtu par īstu dāvanu bērniem ar kustību traucējumiem.

”Bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezerā daudzi bērni ar kustību traucējumiem ārstējas ilgstoši vai iziet rehabilitācijas kursu, un arī viņi ļoti vēlētos pavadīt laiku ārpus telpām, jo īpaši tuvojoties vasarai. Speciāli veidoti un pielāgoti rotaļu laukumi bērniem ar kustību traucējumiem ir retums, tamdēļ iespēja spēlēties, šūpoties un atpūsties rotaļu laukumā ar daudzveidīgām un interesantām aktivitātēm patiešām ir bērnu sapnis. Turklāt mūsu speciālisti ir iecerējuši laukumu aprīkot arī ar inventāru, kas tiks izmantots rehabilitācijas procesā, lai saulainā un siltā laikā ar bērniem varētu strādāt arī ārpus telpām,” stāsta Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

”Latvijā vēl joprojām ir daudz ģimeņu, kurās katra diena ir kā cīņa un uzvara. Mēs varam viņus apbrīnot – par spīti smagām bērna veselības problēmām viņi spēj atrast sevī spēku iedvesmot mūs visus darīt labus darbus, daloties ar saviem stāstiem un uzrunājot sabiedrību. Arī Labestības dienā aiz katra smaida ir kāda bērna dzīvesstāsts un viņa tuvinieki, kuriem vēlamies teikt vislielāko paldies par atvērtību. Līdz ar Labestības dienu mēs dodam iespēju paveikt labus darbus arī līdzcilvēkiem visā Latvijā, ziedojot Rimi un Supernetto veikalos visos reģionos, kā arī ziedojot lojalitātes kartēs Mans Rimi uzkrātos līdzekļus. Šādu iespēju Rimi nodrošina kioska terminālos visos veikalos un www.rimi.lv, lai ikvienam būtu iespēja izvēlēties sev ērtāko atbalsta veidu,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Atbalstu gaida bērni, kas pēc palīdzības vērsušies Bērnu slimnīcas fondā. Ziedot var ne tikai Rimi un Superneto veikalos, kioskos un www.rimi.lv sadaļā Mans Rimi, bet arī portālā www.bsf.lv un zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par 1.42 eiro).

Palīdzēsim piepildīt Labestības dienas bērnu sapni – kļūt veseliem!

Lasi vēl