2 komentāri

Dermatologi atklāj, ka pie viņiem nereti ierodas pacienti, kas iepriekš izmantojuši kādus no vilinošās un skaļās reklāmās manītus “brīnumlīdzekļus”. Skaidrs, ka tie nav palīdzējuši un ka lielu naudu iztērējušajiem cilvēkiem tik un tā nācās doties pie ārsta.

Pavisam nesen internetā parādījusies kāda “brīnumlīdzekļa” reklāma, kas sola no pēdu sēnītes atbrīvoties 13 sekunžu laikā. Uzklikšķinot uz reklāmas, atveras mājaslapa, kuras apmeklētāji tiek iepazīstināti ar sēnīšu apkarotāju. ”Dermatologi no Rīgas uz saviem pacientiem skatījās ar neticību – neko tādu viņi iepriekš nebija redzējuši,” tā par satriecošajiem rezultātiem rakstīts mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr profesionāls dermatologs Raimonds Karls norāda, – diemžēl nagu sēnīti nevar izārstēt mēneša, kur nu vēl pāris sekunžu laikā. “Stāsts par to, ka viena vitamīna lietošana sniegtu šādu galvu reibinošu rezultātu – tur ož pēc Nobela prēmijas,” viņš smej.

Dermatologs stāsta, ka bieži vien pie viņa nāk pacienti, kas jau izmēģinājuši dažādus reklāmās redzētus ”brīnumlīdzekļus”, kas, protams, nekādu rezultātu nav devuši.

Skaties video:

TOP komentāri

 • hai!
  +1 +1 0

  hai!

  Domāju,ka daudzi cilvēki gribētu tikt vaļā no nagu sēnītes,bet kā'jau parasti Latvijā tas ir ļoti dārgi....Igaunijā šo ārstēšnas kursu apmaksā!
 • Silvija Ābele
  +1 +1 0

  Silvija Ābele

  Savā e-pastā arī saņēmu vēstuli par nagu sēnīti. Rakstītāja ir Valda Pētersone.Šī kundze man jau ir atsūtījusi vairākas vēstules ar šāda veida informāciju.Pēc pēdējās informācijas aizsūtīju kundzei vēstuli ar lūgumu manu pastu nepiesārņot.Man radās jautājums no kurienes kundzei ir mana e-pasta adrese?Nekādu kopīgu darījumu man ar šo kundzi nav bijuši un paziņu lokā arī nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl