Dermatologa padomi, lai sauļošanās šajā nogalē būtu droša

Komentāri

Peldēties, sauļoties, atpūsties pie dabas krūts – šādi laikapstākļi tam ir kā radīti šajā nedēļas nogalē. Tomēr, lai atpūta būtu droša un bez nepatīkamiem starpgadījumiem, pirms tās vērts piedomāt pie dažām drošības lietām.

Šajā nedēļas nogalē ultravioletais starojuma līmenis būs visai augsts – 7,2. Kā brīdina dermatologs Raimonds Karls, šādos laikapstākļos būtu jāseko līdzi tam, lai pārāk ilgi neatrastos tiešā saskarē ar sauli – tas var būt kaitīgi veselībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dodoties sauļoties un strādājot saulē, dermatologs iesaka nodrošināties ar cepuri, kā arī pretiedeguma krēmu. Neizpildot šos priekšnoteikumus, pastāv liels risks saņemt siltuma dūrienu un pat saules apdegumu.

Šā iemesla dēļ, parādoties pirmajiem apsārtumiem uz ādas, saules peldes būtu ieteicams pārtraukt. Tāpat nav ieteicams doties ūdenī, esot sakarsušam saulē, apliecina dermatologs.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl