Dermatologa padomi, lai sauļošanās šajā nogalē būtu droša

Komentāri

Peldēties, sauļoties, atpūsties pie dabas krūts – šādi laikapstākļi tam ir kā radīti šajā nedēļas nogalē. Tomēr, lai atpūta būtu droša un bez nepatīkamiem starpgadījumiem, pirms tās vērts piedomāt pie dažām drošības lietām.

Šajā nedēļas nogalē ultravioletais starojuma līmenis būs visai augsts – 7,2. Kā brīdina dermatologs Raimonds Karls, šādos laikapstākļos būtu jāseko līdzi tam, lai pārāk ilgi neatrastos tiešā saskarē ar sauli – tas var būt kaitīgi veselībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dodoties sauļoties un strādājot saulē, dermatologs iesaka nodrošināties ar cepuri, kā arī pretiedeguma krēmu. Neizpildot šos priekšnoteikumus, pastāv liels risks saņemt siltuma dūrienu un pat saules apdegumu.

Šā iemesla dēļ, parādoties pirmajiem apsārtumiem uz ādas, saules peldes būtu ieteicams pārtraukt. Tāpat nav ieteicams doties ūdenī, esot sakarsušam saulē, apliecina dermatologs.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl