Deputāts Spolītis par braukšanu dzērumā: Pārrēķinājos ar aliņiem

Komentāri

Dzērumā braukušais Vienotības deputāts Veiko Spolītis atzīst, ka, rēķinoties ar to, ka pāris alus kausi neietekmēs automašīnas vadīšanas spēju, viņš tomēr ”pārrēķinājies”. Tā pats deputāts atzina TV3 Ziņām.

”Tā ir nepiedodama rīcība, jebkurā gadījumā – negudra rīcība. Nožēloju savu nodarījumu un jau saņēmu sodu Latvijas Republikā noteiktajā kārtībā,” tā sacīja V. Spolītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs visi esam cilvēki, mēs visi izdarām pārkāpumus un no tiem mācāmies. Taču nevienam es neieteiktu kaut ko tādu darīt. Katrā gadījumā esmu jau mācību guvis,” sacīja Vienotības deputāts.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 29. oktobra vakarā V. Spolītis vadīja automašīnu Granīta ielā, atrodoties alkoholisko dzērienu iespaidā. Viņa organismā tika konstatētas 1,4 promiles alkohola. Deputāts tika saukts pie atbildības, un viņam tika piemērots administratīvais arests uz piecām diennaktīm, kā arī 850 eiro naudas sods, kā arī uz diviem gadiem tika atņemta autovadītāja apliecība.

Šā gada 5. novembrī V. Spolītim tika apstiprināts 12. Saeimas deputāta mandāts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl