Denacionalizēto namu īrnieki satraucas par jauno īres likumu, kura dēļ plānots likvidēt beztermiņa īres līgumus

5 komentāri
Denacionalizēto namu īrnieki satraucas par jauno īres likumu, kura dēļ plānots likvidēt beztermiņa īres līgumus
Foto: f64

Denacionalizēto namu īrniekus satraucis jaunais likumprojekts par dzīvojamo telpu īri, ko izstrādā Ekonomikas ministrija.

Latvijas denacionalizēto un municipālo māju īrnieku un dzīvokļu īpašnieku asociācija vērš uzmanību, ka likumprojekts, kas paredz likvidēt beztermiņa īres līgumus, tiešā veidā ietekmēs īrniekus. Asociācija aicina likumu pārskatīt.

“Likumprojekts draud desmitiem tūkstošu īrnieku izlikšanu uz ielas. Viņi nevar būt par jaunā likuma subjektiem,” teic LMĪA līdzpriekšsēdētāja Natālija Jolkina.

Ekonomikas ministrija ar jauno regulējumu cer sakārtot īres tirgu, galvenokārt – dzīvokļus padarīt potenciālajiem īrniekiem pieejamākus. Ministrija prognozē, ka līdz ar jauno likumu samazināsies īres cenas, kas pašlaik esot neatbilstoši augstas.

TOP komentāri

 • Vija
  +2 +2 0

  Vija

  Ja māju īpašnieki kopā ar īrniekiem prasītu no valdības, lai tā izpilda savas saistības pret denacionalizēto namu īrniekiem, tad valdība to arī izdarītu. Tad būtu brīvi gan īpašnieki, gan īrnieki
 • Zelma
 • latvane
  +3 +2 -1

  latvane

  noladetie likumizgudrotaji,neko neizdaris labak....kadreiz ari dzivoju tada maja,saimnieks tikai cela iri,jau 2005 gada maksaju lielu naudu,un vienalga bija tiesa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl