5 komentāri

Denacionalizēto namu īrniekus satraucis jaunais likumprojekts par dzīvojamo telpu īri, ko izstrādā Ekonomikas ministrija.

Latvijas denacionalizēto un municipālo māju īrnieku un dzīvokļu īpašnieku asociācija vērš uzmanību, ka likumprojekts, kas paredz likvidēt beztermiņa īres līgumus, tiešā veidā ietekmēs īrniekus. Asociācija aicina likumu pārskatīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Likumprojekts draud desmitiem tūkstošu īrnieku izlikšanu uz ielas. Viņi nevar būt par jaunā likuma subjektiem,” teic LMĪA līdzpriekšsēdētāja Natālija Jolkina.

Ekonomikas ministrija ar jauno regulējumu cer sakārtot īres tirgu, galvenokārt – dzīvokļus padarīt potenciālajiem īrniekiem pieejamākus. Ministrija prognozē, ka līdz ar jauno likumu samazināsies īres cenas, kas pašlaik esot neatbilstoši augstas.

TOP komentāri

 • Vija
  +2 +2 0

  Vija

  Ja māju īpašnieki kopā ar īrniekiem prasītu no valdības, lai tā izpilda savas saistības pret denacionalizēto namu īrniekiem, tad valdība to arī izdarītu. Tad būtu brīvi gan īpašnieki, gan īrnieki
 • Zelma
 • latvane
  +3 +2 -1

  latvane

  noladetie likumizgudrotaji,neko neizdaris labak....kadreiz ari dzivoju tada maja,saimnieks tikai cela iri,jau 2005 gada maksaju lielu naudu,un vienalga bija tiesa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl