Dejus un Lepers metas cīņā ar ananasu!

Radio SWH ētera personība, pasākumu vadītāja, improvizatore un mamma Sanda Dejus un radio Star FM DJ, skolotājs, filozofs un pasākumu vadītājs Oskars Lepers turpina pieņemt ”Go Relax ” mestos izaicinājumus nerviem, un tie kļūst aizvien nešpetnāki. Šajā epizodē abi gandrīz neapbruņoti stājas pretim ananasam.

Ētera personības šķir kāda būtiska iezīme – Sanda atzīst, ka ir visai nervoza būtne un pat dēvē sevi par ”Miss Stress”, bet Oskars uzskata, ka ir absolūts ”Misters Miers” – viņš nemēdzot stresot vispār nekad.  Vai tā tiešām ir, un kurš no abiem stresa situācijas panes labāk?

Oskars Lepers joprojām atceras, kā reiz viņam ar draugiem nācies izdomāt, kā tikt galā ar ananasa sadalīšanu, izmantojot vienīgi plastmasas galda piederumus – tas bijis viens no kaitinošākajiem mirkļiem viņa dzīvē. Nu vēsture atkārtojas, un trešais izaicinājums ir tieši tāds – minūtes laikā jānomizo un jāsadala ananass gabaliņos, izmantojot vien plastmasas nazīti un karoti.

Šoreiz noturēt stresu labāk izdodas Sandai – lai arī uzdevums ir teju neiespējams, viņa to izpilda radoši, pārlieku nesatraucoties par iznākumu, kamēr Oskara nervi iet pa gaisu. Kas notika ar ananasu, uzzini video!

Līdzsvarotākai dzīvei izmēģini jaunos ”GoRelax”- dabīgus, nomierinošus līdzekļus, kas radīti aktīviem cilvēkiem emocionāla balansa un veselīga diennakts ritma uzturēšanai. Relaksētai ikdienai noderēs ”GoRelax Day”, savukārt par kvalitatīvu naktsmieru parūpēsies ”GoRelax Night”. Abi līdzekļi ir radīti tepat Latvijā un satur gan labi zināmu ārstniecības augu ekstraktus, gan inovatīvas aktīvās vielas ar pierādītu nomierinošu iedarbību. GoRelax – dabas dāvāts miers!