Dejotāji atzīst, ka viņus vairāk nogurdina karstums, nevis dejošana

Komentāri

Rīgā ir sākušies pirmie Dziesmu un deju svētku mēģinājumi, uz kuriem ieradušies kolektīvi no visas Latvijas. LNT 900 Sekundes ielūkojās dejotāju un dziedātāju gatavošanās aizkulisēs.

Cēsu TDK Randiņš dejotāji norāda, ka gatavošanās svētkiem notikusi jau divus gadus. Jautāti par to, vai tik ilgā laikā nepazūd azarts, viņi atbild noraidoši un norāda, ka tas ir sava veida dzīvesveids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paralēli gatavošanās darbiem dejotāji izmanto brīvo laiku, lai apskatītu Rīgu un plāno izbraukt arī pie jūras, kur atveldzēties. Viņi atzīst, ka lielāko nogurumu rada nevis dejošana, bet gan lielais karstums.

Skaties video:

Uzrunātās Liepājas deju studijas Extra meitenes atzīst, ka tā viņām ir pirmā pieredze Dziesmu un deju svētkos. Mēģinājumi viņām sākas ļoti agri un dienas beigās var just nelielu nogurumu.

Deju kolektīva vadītāja Dina Bruže norāda, ka šajā pasākumā iegūtā pieredze ir neatsverama, un tas iedvesmo dejotājus.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl