Dejo ar zvaigzni pusfināls – skaties un balso!

75 komentāri
Dejo ar zvaigzni pusfināls – skaties un balso!
Foto: Toms Norde

TIEŠRAIDE IR BEIGUSIES! TIEKAMIES NĀKAMAJĀ SVĒTDIENĀ, SKATIES.LV UN TV3, plkst 20.00!

Šis ir pusfināls un tajā ir augstas likmes. Atgādinājumam – šovā palikuši Liene Greifāne un Viktors Haritonovs, Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Evija Skulte un Raimonds Andersons, kā arī Gints Grāvelis un Jeļena Tarana. Tavs atbalsts šoreiz būs īpaši svarīgs, tāpēc neaizmirsti nobalsot. Balsot varēsi sākt brīdī, kad raidījuma vadītāji atklās balsojumu!

Lai balsotu, Tev jāreģistrējas ar Draugiem.lv pasi vai Facebook profilu un viss! Vari balsot par pāri, kas Tev patīk visvairāk!
Bet atceries, – ja Tev iepatiksies arī cits priekšnesums, varēsi nobalsot arī par to! Tavs balsojums Skaties.lv tiks pieskaitīts kopējā raidījuma balsojumā kopā ar žūrijas un telefona balsojumu!

Ja vēlies balsot pa tālruni!

Atceries – telefona balsojumā tiek pieņemti tikai pirmie desmit zvani no viena tālruņa numura. Attiecīgi – tavs 11 zvans par pāri X balsojumā nepiedalīsies.

Atrodi savu favorītu un attiecīgi arī tālruņa numuru:

 • Liene Greifāne un Viktors Haritonovs – 90501301
 • Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska – 90501307
 • Evija Skulte un Raimonds Andersons – 90501308
 • Gints Grāvelis un Jeļena Tarana – 90501310

Foto

TOP komentāri

 • Eksperts?
  +12 +12 0

  Eksperts?

  Šovakar atbalstām Eviju un Raimondu – viņiem jātiek finālā! :)
 • Bērziņu ģimene
  +11 +11 0

  Bērziņu ģimene

  Tieši tāpēc atbalstām savējos, lai Oliņš neturpinātu... :)
 • Anna,kurai jau pāri 60
  +9 +9 0

  Anna,kurai jau pāri 60

  Žūrija laikam nopirkta par lielu naudu,ja Oliņam liek tik daudz punktu!!Mīļie,šis cilvēks sēd nevis dejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gan jau būs deju šovs arī priekš tiem ,kuri ratiņkrēlā,bet ne šis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl