DEJO AR ZVAIGZNI: Skaties un balso par savu deju pāri!

59 komentāri

TIEŠRAIDE IR BEIGUSIES! TIEKAMIES NĀKAMAJĀ SVĒTDIENĀ, SKATIES.LV UN TV3, plkst 20.00!

Balsot varēsi sākt brīdī, kad raidījuma vadītāji atklās balsojumu!

Lai balsotu, Tev jāreģistrējas ar Draugiem.lv pasi vai Facebook profilu un viss! Vari balsot par pāri, kas Tev patīk visvairāk!
Bet atceries, – ja Tev iepatiksies arī cits priekšnesums, varēsi nobalsot arī par to! Tavs balsojums Skaties.lv tiks pieskaitīts kopējā raidījuma balsojumā kopā ar žūrijas un telefona balsojumu!

Tiešraide!

Ja vēlies balsot pa tālruni!

Atceries – telefona balsojumā tiek pieņemti tikai pirmie desmit zvani no viena tālruņa numura. Attiecīgi – tavs 11 zvans par pāri X balsojumā nepiedalīsies.

Atrodi savu favorītu un attiecīgi arī tālruņa numuru:

 • Liene Greifāne un Viktors Haritonovs – 90501301
 • Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis – 90501305
 • Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska – 90501307
 • Evija Skulte un Raimonds Andersons – 90501308
 • Gints Grāvelis un Liene Tarana – 90501310
 • Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers – 90501311

Foto no iepriekšējiem raidījumiem!

TOP komentāri

 • Daiga
  +16 +16 0

  Daiga

  Man kauns par šiem un žūrijas komentāriem par Oliņu. Neesmu viņam ne paziņa ne radiniece. Bet pārņem šausmas kādā sabiedrībā dzīvojam. Iedomājaties sevi kaut uz sekundi tajā ratiņkrēslā un tad komentējiet. Mīļie līdzcilvēki nespļaujat Dievam acīs mès neviens nezinam kādā krēslā rīt varam sēdēt.
 • To HA HA HA
  +8 +8 0

  To HA HA HA

  Kāds saka,ka viņš dejot nemāk? Māk ar savu "stāvokli". Prieks,ka invalīds var tā izpausties, dejot un uzdrīkstēties, bet lai vērtētu vienādi ar cilvēkiem ne-invaldīdiem, uzskatu,ka nē! Daudzi tikai dēl žēluma vai viņa uzdrīkstēšanās balso, neviens neuzdrīkstas pateikt,ka nevar likt vienā "maisīņā" invalīdu ar citiem dejotājiem, jo negrib aizvainot. Viss lieliski,ka cilvēks spēj ritmiski ratiņos pabrauk;at pa zāli, bet ne jau lai vērtētu ar citiem,kuri reāli fiziski dejo ar kājām.
 • Anda
  +7 +7 0

  Anda

  Es nespēju apbrīnot Levas Svetlanas "brīnišķīgās dejas". Pašai nepaliek neērti?! Nesaku,ka dejot nemāk, bet dejo vissliktāk no esošajiem, jau raidījumus divus. Bet telefonbalsojumā VIENMĒR pirmā :D, bet skaties.lv pēdējā, nav nemaz aizdomīgi!!! Jau kuro raidījumu! Ok,ja vēl dejotu super puper, bet tā nav!!! Nu, nedejo viņa labāk par visiem, pluss nezināma persona LV, neticu,ka visi tā telefonbalsojumā raujas balsot par viņu...nopirkusi balsis un smaida pārsteigts!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl