Komentāri

Trešdien, 13. jūnijā, Rīgā pacilātā gaisotnē aizvadīts viens no šīs vasaras festivāliem. Varbūt nejaušiem garāmgājējiem nedaudz neierasts varētu šķist apmeklētāju vecums, taču tas īpaši tiek rīkots senioriem.

Mērķis ir iedvesmot cilvēkus, kuri lielākoties laiku pavada mājās, dzīvot aktīvi, priekpilni un iepazīties ar citiem domubiedriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vingrot, gleznot, dejot, dziedāt, baudīt dažādus priekšnesumus un iegādāties citu senioru rūpīgi darinātos roku darbus, – to visu trešdien īpašā festivālā bez maksas varēja cienījama vecuma cilvēki.

Viena no aktivitātēm, piemēram, bija acu fitnesa nodarbība.

Rīkot šādu festivālu organizatorus iedrošinājuši paši pensionāri. Redzot, cik lielu prieku tas apmeklētājiem rada, gandarījuma sajūta neizpaliek.

“Patiesi šeit sapulcējas ārkārtīgi daudz  iedvesmojošu, enerģisku senioru, kas ir tādi dzīvespriecīgi. Un ir liels, liels prieks skatīties, ka neatkarīgi no tā, cik viņiem ir gadu, viņi darbojas,” stāsta vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa

Šogad senioru festivāls ”Zelta ritmi” notiek jau trešo gadu. Šoreiz jaunums esot zelta pāru godināšana. Tiem, kuri laulībā aizvadījuši piecdesmit gadu tika piedāvāta īpaša fotosesija.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl