Degvielas uzpildes stacijā Lielvārdes novadā no dīzeļa pistoles tecējis benzīns un otrādi. Ko iesākt tādā situācijā?

4 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Lielvārdes novada “Circle K” degvielas uzpildes stacijā (DUS) aptuveni 20 autovadītāji iepildījuši nepareizu degvielu, jo stacijas apkopes laikā kļūdas dēļ sajauktas uzpildes pistoles.

Incidents Lielvārdes novada DUS noticis tehniskās apkopes laikā, kad veikta degvielas sūkņu nomaiņa, trīs degvielas pistoļu vietā uzstādot četras. Uzņēmumā “Circle K” atklāj, ka cilvēciskas kļūdas dēļ servisa apkopes darbinieki sajaukuši degvielas pistoles. Līdz kļūdas atklāšanai degvielu paspējuši uzpildīt 17 klienti, kuri dīzeļdzinēju automašīnās iepildījuši benzīnu, un trīs klienti benzīna vietā ielējuši dīzeļdegvielu.

“Mēs to secinājām, kad pie mums vērsās autovadītājs un sacīja, ka viņa automašīna nav tehniskā kārtībā. Uzreiz apstādinājām degvielas uzpildi šajā konkrētajā degvielas sūknī un sazinājāmies ar visiem klientiem, kurus varējām identificēt, tie ir 20 klienti. Ja ir vēl kāds, kuru esam palaiduši garām, aicinām sazināties ar mums,” saka “Circle K” sabiedrisko attiecību konsultante Ieva Stūre.

Uzņēmums šāda veida riskus ir apdrošinājis un visi autovadītāji, kuri šajā laika posmā uzpildījās konkrētajā stacijā, saņems atlīdzību gan par degvielu, gan par automašīnas remontu.

“DUS ir apkopojusi cietušo personu skaitu, tās ir 20 automašīnas, kurās ir iepildīta sajaukta degviela. Šobrīd viņi pakāpeniski piesakās, un mēs vienojamies par to, kādā veidā tiks atlīdzināti zaudējumi. Tiks atlīdzināts motora remonts, kā arī potenciālie nomas izdevumi, lai varētu pārvietoties,” saka “ERGO” Atlīdzību regulēšanas departamenta direktors Ivars Vismanis.

Tikmēr autoservisā atklāj, ka gadījumi, kad autovadītāji paši sajauc un ielej nepareizo degvielu, nav retums. Nepareiza degviela piedziņas sistēmā var radīt nopietnus bojājumus, un remonts izmaksā dārgi. Galvenais ieteikums autovadītājiem, ja konstatēts, ka ielieta nepareizā degviela – noteikti nevajadzētu sākt vai turpināt braukšanu.

TOP komentāri

 • autovadītāja
  +6 +5 -1

  autovadītāja

  Tikai pilnīga profāne var uzrakstīt tādu komentāru! Nenotiek nekas ļauns??? Mašīna ir totāli sačakarēta! Muļķe tu!
 • Arnis Kačiks
  +5 +4 -1

  Arnis Kačiks

  Kā var sajaukt profesionāļi degvielas uzpildes "pistoles"?!!! Tad jau sanāk,ka vispirms,visas noņem,un pēc tam liek citas,nezinot kura ir kura! Atbildību; par pilnu programmu! Nu,Cirkle K, šī noteikti nav labākā reklāma.
 • Janis Jersovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl