4 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Lielvārdes novada “Circle K” degvielas uzpildes stacijā (DUS) aptuveni 20 autovadītāji iepildījuši nepareizu degvielu, jo stacijas apkopes laikā kļūdas dēļ sajauktas uzpildes pistoles.

Incidents Lielvārdes novada DUS noticis tehniskās apkopes laikā, kad veikta degvielas sūkņu nomaiņa, trīs degvielas pistoļu vietā uzstādot četras. Uzņēmumā “Circle K” atklāj, ka cilvēciskas kļūdas dēļ servisa apkopes darbinieki sajaukuši degvielas pistoles. Līdz kļūdas atklāšanai degvielu paspējuši uzpildīt 17 klienti, kuri dīzeļdzinēju automašīnās iepildījuši benzīnu, un trīs klienti benzīna vietā ielējuši dīzeļdegvielu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs to secinājām, kad pie mums vērsās autovadītājs un sacīja, ka viņa automašīna nav tehniskā kārtībā. Uzreiz apstādinājām degvielas uzpildi šajā konkrētajā degvielas sūknī un sazinājāmies ar visiem klientiem, kurus varējām identificēt, tie ir 20 klienti. Ja ir vēl kāds, kuru esam palaiduši garām, aicinām sazināties ar mums,” saka “Circle K” sabiedrisko attiecību konsultante Ieva Stūre.

Uzņēmums šāda veida riskus ir apdrošinājis un visi autovadītāji, kuri šajā laika posmā uzpildījās konkrētajā stacijā, saņems atlīdzību gan par degvielu, gan par automašīnas remontu.

“DUS ir apkopojusi cietušo personu skaitu, tās ir 20 automašīnas, kurās ir iepildīta sajaukta degviela. Šobrīd viņi pakāpeniski piesakās, un mēs vienojamies par to, kādā veidā tiks atlīdzināti zaudējumi. Tiks atlīdzināts motora remonts, kā arī potenciālie nomas izdevumi, lai varētu pārvietoties,” saka “ERGO” Atlīdzību regulēšanas departamenta direktors Ivars Vismanis.

Tikmēr autoservisā atklāj, ka gadījumi, kad autovadītāji paši sajauc un ielej nepareizo degvielu, nav retums. Nepareiza degviela piedziņas sistēmā var radīt nopietnus bojājumus, un remonts izmaksā dārgi. Galvenais ieteikums autovadītājiem, ja konstatēts, ka ielieta nepareizā degviela – noteikti nevajadzētu sākt vai turpināt braukšanu.

TOP komentāri

 • autovadītāja
  +6 +5 -1

  autovadītāja

  Tikai pilnīga profāne var uzrakstīt tādu komentāru! Nenotiek nekas ļauns??? Mašīna ir totāli sačakarēta! Muļķe tu!
 • Arnis Kačiks
  +5 +4 -1

  Arnis Kačiks

  Kā var sajaukt profesionāļi degvielas uzpildes "pistoles"?!!! Tad jau sanāk,ka vispirms,visas noņem,un pēc tam liek citas,nezinot kura ir kura! Atbildību; par pilnu programmu! Nu,Cirkle K, šī noteikti nav labākā reklāma.
 • Janis Jersovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl